Jump to content

Colantez TRIM-URI BMW E46 cu carbon 3D


Recommended Posts

Colantez TRIM-URI BMW E46 cu carbon 3D in relief ..precum cele din poze.. Pretul este de 200 RON pentru toate, fara cel de la volan.

 

Pretul include folia si manopera, taxele de transport nu sunt incluse in pret.

 

Modalitate de transport prin curier rapid, posta, sau predare personala in Tg-Jiu.

 

Pentru eventuale intrebari folositi forumul.

post-13612-0-05584500-1303488722_thumb.jpg

post-13612-0-79558200-1303488755_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Colantez TRIM-URI BMW E46 cu carbon 3D in relief ..precum cele din poze.. Pretul este de 200 RON pentru toate, fara cel de la volan.

 

Pretul include folia si manopera, taxele de transport nu sunt incluse in pret.

 

Modalitate de transport prin curier rapid, posta, sau predare personala in Tg-Jiu.

 

Pentru eventuale intrebari folositi forumul.

Sal ma intereseaza pt un e90 un pret ms,si culoare daca ai mai multe modele.

Link to comment
Share on other sites

lasa-mi si mie un nr de tel pe pm si te sun maine...vreau si eu pt un e46...ms :thumbsup:

Ti-am trimis pm. ne auzim :thumbsup:

 

salut! m ar interesa sa colantez manerul interior de usa soferului dar in folie neagra simpla cat mai aproape de culoarea oem? ma poti ajuta? ms

Stiu ce vrei, dar nu am folie neagra simpla, doar carbon negru :)

Link to comment
Share on other sites

Ce garantie avem ca le mai trimiti inapoi?!

 

Nu sunt genul de om care ar face asta, le puteti insemna pe spate, personaliza cum vreti voi, plata se va face ramburs cand o sa le trimit gata facute, voi vreti trimuri-le facute iar eu banii, scopul meu e sa ajut pe cat mai multa lume, sau daca nu ai incredere vi si mi le predai personal. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Sal ma intereseaza pt un e90 un pret ms,si culoare daca ai mai multe modele.

sal..trim-ul de pe bord din partea dreapta e mare la E90 si cred ca e dintr-o singura bucata...as vrea sa-mi zici cat are lungime? Asta e singurul model de carbon si culoare cu care fac..pt ca e folia mai groasa..si e iesita bine in relief...

 

de ce trimiti PM cu pretul?poate mai intereseaza si pe altii pretul pentru acelasi model de masina.sau faci pretul in funtie de om?

 

Pretul e afisat sus... si e valabil pt toata lumea.. lui roshu2010 i-am trimis pm cu nr meu de tel...nu cu pretul :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ne plac, dar ce ai fĂŁcut mai sus se considerĂŁ UP.

 

7. Initiatorul topicului poate da un singur UP la 7 zile de la ultima sa postare. Nu se admit UP-uri date mai repede de 7 zile de la ultima postare sau UP-uri date de catre alta persoana decat initiatorul topicului. Exceptia UP-ul la 7 zile va fi permis doar atunci cand initiatorul doreste sa scada 10% din pret. Daca se da UP inainte de cele 7 zile topicul va fi inchis 10 zile. Sunt considerate UP-uri si actualizarile de stocuri, noi produse, sau postarea de poze in intervalul celor 7 zile. Din acest motiv, topicurile trebuie sa contina cat mai multe informatii inca de la deschiderea lor.

 

Mai atent :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ne plac, dar ce ai fĂŁcut mai sus se considerĂŁ UP.

 

7. Initiatorul topicului poate da un singur UP la 7 zile de la ultima sa postare. Nu se admit UP-uri date mai repede de 7 zile de la ultima postare sau UP-uri date de catre alta persoana decat initiatorul topicului. Exceptia UP-ul la 7 zile va fi permis doar atunci cand initiatorul doreste sa scada 10% din pret. Daca se da UP inainte de cele 7 zile topicul va fi inchis 10 zile. Sunt considerate UP-uri si actualizarile de stocuri, noi produse, sau postarea de poze in intervalul celor 7 zile. Din acest motiv, topicurile trebuie sa contina cat mai multe informatii inca de la deschiderea lor.

 

Mai atent :thumbsup:

Ok.. merci pentru informatie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.