Jump to content

BMW 330 Cabio SMG 9000e


Recommended Posts

Este masina unui prieten, an 2003 are vreo 160.000km din ce imi aduc aminte optiunile importante sunt:

Navigatie

Scaunele electrice sport piele cu memorii si incalzite

Senzori de parcare cu asistenta la parcare (se lasa oglinda dreapta in jos pt a vedea borduri, etc)

Pachet M+oglinzi M rabatabile electric si incalzite

Jante BBS pe 18” originale

Se mai ofera una bucata paravant

Pt orice alte informatii sunati la 0730.447.899 Dragos

 

poze

post-1045-0-26184600-1305142431_thumb.jpg

post-1045-0-66621300-1305142596_thumb.jpg

post-1045-0-87196100-1305142607_thumb.jpg

post-1045-0-76473800-1305142632_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ce pret. :o

mic pretul, o fi si vreo cauza :blush:, nu mi-a placut niciodata SMG-ul, nici pe M nici pe non M, am mers si cu una si cu alta ceva km si nu imi place, mai bine manual sau steptronic, plus ca nu am vazut niciuna cu km mai multi careia sa nu ii fi cedat cutia asta :(

Link to comment
Share on other sites

ar merita daca ar vrea-o cineva, in cazul in care chiar are probleme cu cutia, s-o ia la un alt pret, evident, si sa ii puna manuala, am vazut un swap facut la un M3 caruia, normal :), ii cazuse SMG-ul, nu e ieftina operatiunea si nici usoara dar de dragul artei ce nu face omul...
Link to comment
Share on other sites

confirm si eu. am vrut sa fac un upgrade si sa trec pe un 330 dar m-am lasat pagubas. are carente estetice serioase dar masina trage bine iar cutia este in stare buna. cine o vrea mai are bani buni de bagat daca o vrea tipla(necestia vopsire integrala,caucuciucuri toate ca acum are niste slickuri de iarna pe 18,troncane pe fata si cine mai stie ce surpize or mai fi la o verificare atenta)...dar vb proprietarului la 8000eur nu poti avea pretentii sa fie ca 9.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.