Jump to content

Navteq VDO Dayton / BMW Europa 2011 / 2012


Recommended Posts

De ce spui ca nu merge pe e 60 scrie ca merge la 5 series up to 07/ 2003 asta ĂŽnseamnĂŁ e60-ul.

 

De ce spui ca nu merge pe e 60 scrie ca merge la 5 series up to 07/ 2003 asta ĂŽnseamnĂŁ e60-ul.

Link to comment
Share on other sites

CD-ul pentru Europa de Est (Romania inclusa - Constanta la nivel de strada( si numar pentru bulevardele si strazile principale)) merge perfect. Harta este suficient de completa. Am scris de Constanta pt. ca asta am verificat, probabil si alte orase sunt la fel de complete si detaliate. Eu am navigatie cu ecran mare cu modul dvd in portbagaj (MKIV) BMW E46. Ii multumesc userului Marlbor0 din inima (simt ca a venit Mos Craciun!) pentru informatii si ajutor! O zi minunata tuturor!
Link to comment
Share on other sites

CD-ul pentru Europa de Est (Romania inclusa - Constanta la nivel de strada( si numar pentru bulevardele si strazile principale)) merge perfect. Harta este suficient de completa. Am scris de Constanta pt. ca asta am verificat, probabil si alte orase sunt la fel de complete si detaliate. Eu am navigatie cu ecran mare cu modul dvd in portbagaj (MKIV) BMW E46. Ii multumesc userului Marlbor0 din inima (simt ca a venit Mos Craciun!) pentru informatii si ajutor! O zi minunata tuturor!

 

Ma bucur sa aud ca te-am facut fericit!

Link to comment
Share on other sites

Revin cu info, dupa un drum prin oras, se pare ca stie toate strazile pe unde am fost, dar nu am reusit sau nu merge sa caut adresa la nivel de numar, nu apar cifrele, doar litere...poate ma ajuta cineva, multumesc userului Marlbor0 pentru bunavointa de care a dat dovada.

 

 

Edited by dy2
Link to comment
Share on other sites

CD-ul pentru Europa de Est (Romania inclusa - Constanta la nivel de strada( si numar pentru bulevardele si strazile principale)) merge perfect. Harta este suficient de completa. Am scris de Constanta pt. ca asta am verificat, probabil si alte orase sunt la fel de complete si detaliate.

Este detaliată până la număr de stradă pentru oraşele principale.(Bucureşti şi Timişoara verificat).

Pentru restul localităţilor care nu acceptă număr de stradă este disponibilă navigaţia la nivel de intersecţia cea mai apropiată de locul unde doriţi să ajungeţi(corner).

Ce nu-mi place mie este că detaliile de ghidare prin voce sunt doar în limba germană.

Am înţeles că a apărut un Language CD pentru cei care doresc modificarea limbii de ghidare.

Sunt disponibile limbile engleză, franceză, italiană, spaniolă, olandeză, daneză, suedeză.

Edited by Copax
Link to comment
Share on other sites

Este detaliatã pânã la numãr de stradã pentru oraºele principale.(Bucureºti ºi Timiºoara verificat).

Pentru restul localitĂŁĂžilor care nu acceptĂŁ numĂŁr de stradĂŁ este disponibilĂŁ navigaĂžia la nivel de intersecĂžia cea mai apropiatĂŁ de locul unde doriĂži sĂŁ ajungeĂži(corner).

Ce nu-mi place mie este cĂŁ detaliile de ghidare prin voce sunt doar ĂŽn limba germanĂŁ.

Am ĂŽnĂželes cĂŁ a apĂŁrut un Language CD pentru cei care doresc modificarea limbii de ghidare.

Sunt disponibile limbile englezĂŁ, francezĂŁ, italianĂŁ, spaniolĂŁ, olandezĂŁ, danezĂŁ, suedezĂŁ.

 

E si in engleza daca MK-ul tau are soft cu limba engleza pe el.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.