Jump to content

Un vis implinit


C_o_s_m_i_n

Recommended Posts

Schumi, multumesc. La fel si tie !

 

ins1dez, da, cablu K+DCAN (doar asta merge la LCI).

 

fEDDe, fac si eu ce pot. Inca sunt departe de-a cunoaste BMW-urile cum cunosc VAG-urile. :)

Te ajut cu placere daca pot. Sunt din Zalau, scrie si in profil.

Link to comment
Share on other sites

 

 

fEDDe, fac si eu ce pot. Inca sunt departe de-a cunoaste BMW-urile cum cunosc VAG-urile. :)

Te ajut cu placere daca pot. Sunt din Zalau, scrie si in profil.

 

 

Ah da acum am observat si eu .Din pacate c-am departe ... Eu sunt din Cta :|

Link to comment
Share on other sites

Am cautat dar inca n-am gasit o solutie concreta. Si nici nu vreau sa incep pe ghicite ca m-am chinuit 4 ore sa instalez softul si m-am lasat pagubas pana l-a instalat prin remote tipul de la care am cumparat interfata... :pinch:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

In primul rand vreau sa te salut si se pare ca in viitorul apropiat voi schimba si eu forumul vw cu acesta. In al doilea rand vreau sa te felicit pentru alegerea facuta, sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea cat mai mult si fara nici un incident. Este superba, este exact ceea ce imi doresc si eu in momentul asta.Desi cochetez de foarte multa vreme cu ideea de achizitie a unui 520d nu am avut suficienti bani pentru a face pasul asta ( nici acum nu am, dar sunt pe drumul cel bun ).

 

 

Inca-odata te felicit si cat mai multi km.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Si am inceput colantarea trim-urilor. Gri-ul ala space grey de pe ele ma dispera. E prea mult... gri exteriorul, gri pielea, gri trim-urile...

Eu am adorat dintotdeauna forma consolei/cotierei la E60, dar neexistand nici un contrast intre piele si trim, nu iese in evidenta deloc (combinatia ideala e pielea crem cu trim-uri de lemn).

Asadar... a urmat schimbarea:

 

- Antracit metalizat la cele de jos (sub consola de climatizare si in jurul schimbatorului)

- Aluminiu la cele de sus (de pe bord si de pe usi).

 

E o treaba foarte solicitanta (daca vrei sa iasa bine). Ieri dupa masa abia am reusit trim-urile de jos http://img812.imageshack.us/img812/7928/dscn1184i.th.jpg

si trim-ul de la gura de aerisire din stanga. http://img546.imageshack.us/img546/3971/dscn1186k.th.jpg In imaginea de mai sus se vede ca trim-ul lung de pe bord inca e tot in culoarea stock.

 

In zilele urmatoare sper sa le termin toate.

Edited by C_o_s_m_i_n
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.