Jump to content

Am si yo un urs mai mic


Doc-ul

Recommended Posts

las-o asa, modificate sunt destule, e greu sa mai gasesti unul stock la care nu s-a umblat :). Foarte frumoasa masina, pune si ceva poze cu interiorul :thumbsup: ! E in stare originala? prea arata bine pentru anii ei, nu vad nici rugina pe la aripile spate sau praguri... Edited by mik15
Link to comment
Share on other sites

las-o asa, modificate sunt destule, e greu sa mai gasesti unul stock la care nu s-a umblat :). Foarte frumoasa masina, pune si ceva poze cu interiorul :thumbsup: ! E in stare originala? prea arata bine pentru anii ei, nu vad nici rugina pe la aripile spate sau praguri...

 

este stoc si interiorul , roata de rezerva nefolosita , are ceas in loc de turometru ( asa a iesit acest model ) . O sa incerc sa pun niste poze mai clare care sa nu ocupe mult . Are 86000 km si cred ca originali . Initial am luat-o sa o revand dar am mers 2 zile cu ea si m-am indragostit . Nu stiu dc o sa-i pun o alta inima dar servo cred ca o sa-i montez .

Link to comment
Share on other sites

este stoc si interiorul , roata de rezerva nefolosita , are ceas in loc de turometru ( asa a iesit acest model ) . O sa incerc sa pun niste poze mai clare care sa nu ocupe mult . Are 86000 km si cred ca originali . Initial am luat-o sa o revand dar am mers 2 zile cu ea si m-am indragostit . Nu stiu dc o sa-i pun o alta inima dar servo cred ca o sa-i montez .

este superba masina. eu as lasa-o asa cum a iesit din fabrica

Link to comment
Share on other sites

las-o asa, nici nu iti imaginezi cat de bine poate sa arate o masina batrana in "hainele" vremii :D si eu am o masina din anii ;90 si sincer, nu as modifica nimic la exterior...

 

ok dar credeti ca o stric dc incep sa-i pun servo-directie , geamuri electrice ,volan ( poate gasesc de m-tec 2 ) turometru , inchidere , poate si aer ( ca abs cred ca e mai complicat ) sau sa o las cu optiunile cu care a iesit din fabrica ?

 

P.S. Bineainteles numai piese originale !

Edited by Doc-ul
Link to comment
Share on other sites

frumos e30,optiunile de care vorbesti pot fi montate dar e destul de complicat,la exterior subscriu la ideea ca n ar trebui facut nimic

 

cat despre motor suna ciudat,1,6 automat?nici nu stiam ca s au pus pe e30 :mellow:

Link to comment
Share on other sites

la exterior nu o sa-i pun decat alt ornament la toba ( ceva oval ) iar ca optiuni am inteles ca servo directie se pune cat de cat usor si ca merge si de pisica ( 1,6 sau 1,8 ) , ca ar fi mai ok deoarece la urs ca sa virezi total invarti de volan 2 ture intregi iar la pisica doar o tura jumate . Si o sa vad si cu turometul .
Link to comment
Share on other sites

da la 316 era ciudat ceasul ala mare in loc de turometru :rolleyes:

 

parca acum face parte din farmecul masinii

 

nu stiu cata nevoie ai avea de turometru la un 1,6 mai ales automat,poate pt aspect

 

sunt foarte curios sa vad cum/unde schimba cutia si da si de design :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.