Jump to content

Vand Bmw 535d - 2005


lauboy82

Recommended Posts

Masina a fost achizitionata anul trecut din Germania, este fabricata in aprilie 2005, are 2993 cmc , 272 cp si 123.000 km absolut reali ( se pot verifica de catre oricine , auto avand istoricul complet... ), reviziile sunt la zi ( ultima la 119.000 km- ulei, filtre ( inclusiv epurator ), placute frana fata ).

In ciuda prejudecatilor pot demonstra un consum extraurban ( gen Brasov-Constanta ) de 6.5%-7 %.

Msina se prezinta intr-o stare excelenta atat tehnic, cat si optic fara nici un fel de problema de orice fel. Accept orice test din partea eventualului cumparator( vopsea, motor, articulatii, etc ) - minim 10.000 km de acum inainte are nevoie doar de motorina :) ca fapt divers la 70.000 km s-a schimbat in Germania filtrul de particule.

Motivul vanzarii este mutarea serviciului in Bucuresti si totodata transformarea muncii dintr-una de teren in cea de birou, deplasarile ulterioare fiind

in proportie de 95% urban in ore de varf, parca e pacat de asa masina sa o tii non-stop bara la bara, precum si un credit ipotecar pe care as vrea sa il achit si sa devin si eu proprietar intr-un final :) :) ...

Enumar cateva dotari :

 

- tv/dvd/ bluetooth/ navi professional inclus ro

- volan electric "m" multifunctional

- scaune "m" electrice ( inclusiv tetiere ), incalzite, memorii

- instalatie audio prologic 7

- senzori ploaie, lumina, presiune pneuri

- senzori parcare din fabrica

- dublu climatronic , cruise control

- comanda vocala

- incalzire auxiliara, etc

 

Pretul este de 16.900 euro

Contact 0 7 6 6 5 9 6 5 8 6

 

Din pacate observ ca nu pot adauga prea multe poze.... pt orice alte info va stau la dispozitie.

Link to comment
Share on other sites

Din pacate vad ca deocamdata nu pot raspunde la pm pe motiv ca nu am posturi .... adevarul este ca desi m-am inscris in club

acum 3 ani m-am limitat in a culege informatie.....

pai nu ai nici un post, de aia

trebuie sa scrii undeva, dar nu in rubrica de anunturi - vanzari si atunci ti se activeaza si PM si poti sa si scrii pe PM ;)

Link to comment
Share on other sites

Salut! Te-ar interesa un schimb cu un 325ci + diferenta din partea mea?

 

Salut,

Sincer nu prea pt ca as ajunge cu el la vanzare ( pe langa 535 , mai am si un 3 ) si probabil ti-as cere o diferenta in asa fel incat sa-mi fie cat de cat facil sa ti-l vand ... si nu cred ca ai fi dispus ... putem incerca o discutie ( pt asta am nevoie de mai multe detalii despre ci ...)

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Sincer nu prea pt ca as ajunge cu el la vanzare ( pe langa 535 , mai am si un 3 ) si probabil ti-as cere o diferenta in asa fel incat sa-mi fie cat de cat facil sa ti-l vand ... si nu cred ca ai fi dispus ... putem incerca o discutie ( pt asta am nevoie de mai multe detalii despre ci ...)

 

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/88011-vandschimb-e46-325ci-fl-black/. Intre timp a primit mai multe imbunatatiri si inca o serie de piese. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Nu e sensatec, e piele. In afara de cute nu are nimic, lasand la o parte cei 123k (se pot verifica), masina are 6ani. :thumbsup:

 

Asa cum am spus masina are acei km. Nu are rost sa incerc sa pacalesc pe nimeni, cand e atat de simplu de verificat de oricine care poate apoi

sa vina si sa scrie simplu si clar pe acest topic : esti un mare mincinos !!! Automat mi-as pierde definitiv orice potential client....

Incerc sa mai adaug cateva poze cu interiorul si cu acel scaun al soferului despre care eu chiar zic ca n-arata rau deloc ( in fine , e masina mea...poate o vad cu alti ochi ) , dar din pacate nu am prea elocvente ...

Link to comment
Share on other sites

Salut. Esti interesat de vreun schimb cu diferenta din partea cumparatorului?

Mersi

 

Salut, ca principiu nu zic nu.... restul e mult ma i complicat ( ce masina, ce diferenta, etc )

 

de cat sunt jantele, dar marimea cauciucurilor?

 

17 245/45/17 ( Sunt in CIV la rubrica "alte envelope permise" ) - standardul mi se pare ca e 225/50/17 ( nu sunt sigur si n-am acum cartea la mine sa ma pot uita )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.