Jump to content

RETROFIT pentru diverse componente si functii OEM


Recommended Posts

Ok, vorbim.

Salutare.

Imi cer scuze daca sunt indolent, dar din comoditate pun intrebarea asta aici. :)

 

Am un BMW 330xD, cu seria E208148, fabricatie 12.2008.

 

Am iDrive, am telefonul cu Bluetooth, am AUX IN in cotiera.

 

Imi lipseste play de pe USB ... sau play via Bluetooth.

Cat ma costa pentru a putea avea A2DP ??

 

Multumesc anticipat pentru raspuns.

Nu te pot ajuta...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Nu exista nici un player aftermarket care sa ocupe tot spatiul acela.

 

Ai 3 optiuni: [eu am ales varianta a 3-a :D

 

http://img.photobucket.com/albums/v180/jeffbechtel/e46/IMG_0910.jpg

 

Ce e butonasul/rotita de langa DSC?

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Asi dori sa stiu daca se poate monta camera pentru mersul inapoi OEM (cu camera pe manerul hayonului) cu integrare in navigatia profesionala la un X3 F25 2013 Decembrie. Cei de la Bimmertech din Polonia (daca retin bine) o au la 900 Euro, dar si cu drum ajunge prea mult. Necesita apoi si cod FSC?

Multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Va salut, pt un BMW X3 2005 cu faruri normale halogen putem monta faruri de X3 facelift cu xenon si angeleyes? Din ce am inteles diferenta e de mufa/pini specifici dupa LCI.. Momentan am doar un far.. dar sper sa il gasesc si pe celalalt in curand :frantics: .

 

Merci mult

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salut, sper sa nu ma repet dar caut de ceva vreme si nu gasesc informatia. Se poate activa/instala pilotul automat pe un E46 320D din '98(serie ke12599)?

Eu aveam pe el un volan fara comenzi si am luat de la cineva unul cu comenzi, mai mult din cauza ca cel vechi nu-mi placea deloc(era in 4 spite, ca pe E36, si uzat, rupt). Asta nou e in 3 spite, modelul ala mai fain de pe facelift. Pe el merg doar comenzile de volum din stanga.

 

Eu in bord am in dreapta jos am semnul ala ca ceasul, de pilot automat ca si pe volan, dar nu se aprinde. Cine l-a pus a zis ca a tras firele, ca a activat si din soft optiunea MFL, dar tot nu vrea.

Din ce ghiduri am mai gasit, sunt pentru masini >06.2000, nu pentru nfl din astea mai vechi ca a mea.

 

Imi mai trebuie ceva piese poate, sau ar trebui sa fac ceva diferit fata de ghid? Multumesc in avans, daca ma poate lamuri cineva.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.