Jump to content

BMW seria 8


Raduweb

Recommended Posts

Una - doua ameninta cu ban,ce inseamna asta?am inteles ca aici isi spune toata lumea parerea...ce s-a intimplat aici sint numai acuze...de ce nu si-ar lua omul CSI?ce este atit de greu de crezut?nu stiu dar sa stai asa pe net sa te faci atotstiutor nu inseamna ceva,in general fac asta cei care nu pot si nu isi permit...INVIDIE?

Cred ca am sa ies singur de pe site inainte sa imi dai tu ban...unii ca tine il fac tare neinteresant,imi pare rau ca spun asta generalizind.

Link to comment
Share on other sites

La cine te referi?

224570[/snapback]

 

Nu la tine, la celalalt. Pe tine nu te-am crezut si sunt curios sa vedem ce faci in continuare. E parerea mea, si ma bazez pe experientele anterioare cu diversi copii. Daca vii cu masina, jos palaria, ne demonstrezi ca mai sunt oameni in stare sa faca lucruri mari, pentru ca e ceva uluitor sa scoti in ziua de azi peste 30 de mii de euro pentru un lucru atat de rar.

 

 

Iar WFL este un ciudat DUBIOS care nu stie de capul lui si sta sa abereze pe forum numai prostii.

224428[/snapback]

 

Pentru chestia asta, altul cu antecedente pe la noi, lua vreo 30 de zile suspend. Dar cum am spus, omul e nou, abia a venit pe forum si ii trec cu vederea jignirea acum.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sper ca masina sa fie cum zice italianul.Nelovita si cu 76.000 km reali.A zis ca da si semnatura la notar,dar eu nu am nevoie decat de un test la o reprezentanta la BMW

Mare grija la verificare. Nu pleca de la premisa ca rezultatele unui test facut la reprezentanta sunt imbatabile.

Am impresia ca la modelele vechi testarea poate da doar foarte putine informatii privind starea masinii. Calculatorul masinilor vechi era extrem de primitiv, posibilitatile lui de diagnoza sunt reduse.

Totodata la modelele vechi era mult mai usor si de modificat kilometrajul, asa ca fii atent.

Vezi ca era un topic aici pe forum cu ce trebuie sa verifici la o masina SH.

Link to comment
Share on other sites

Mare grija la verificare. Nu pleca de la premisa ca rezultatele unui test facut la reprezentanta sunt imbatabile.

Am impresia ca la modelele vechi testarea poate da doar foarte putine informatii privind starea masinii. Calculatorul masinilor vechi era extrem de primitiv, posibilitatile lui de diagnoza sunt reduse.

Totodata la modelele vechi era mult mai usor si de modificat kilometrajul, asa ca fii atent.

Vezi ca era un topic aici pe forum cu ce trebuie sa verifici la o masina SH.

224585[/snapback]

Mersi pt sfat.Oricum multe smecherii le stiu si eu.Stiu unde sa ma uit din experienta personala.Singura frica este ca daca a fost superingrijita nu se vad 50.000 km dati inapoi.Voi vedea la fata locului.Mersi mult oricum.

Ps. are drepate topicul acela,98% din ce scrie acolo le stiam,dar pt unul care daca ii zici de imbus zice ca e o marca de masina,este chinezarie curata. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Mersi pt sfat.Oricum multe smecherii le stiu si eu.Stiu unde sa ma uit din experienta personala.Singura frica este ca daca a fost superingrijita nu se vad 50.000 km dati inapoi.Voi vedea la fata locului.Mersi mult oricum.

Ps. are drepate topicul acela,98% din ce scrie acolo le stiam,dar pt unul care daca ii zici de imbus zice ca e o marca de masina,este chinezarie curata. :blink:

224714[/snapback]

Cind o iei sa nu uiti sa pui poze,mi-ar place sa o vad

Link to comment
Share on other sites

Cam putin vrei,de ce nu ceri sa o vezi live??Crezi ca-i greu???Nu ma deranjeaza sa o vezi pe viu.

224898[/snapback]

 

 

Bafta, sa te intorci cu bine, si sa ai parte de masinuta :blink: :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
adica ai intrat la categoria copii de pe 4tuning.ro :blink: cred ca asta vrea sa zica pif_dan . oricum eu personal te cred si imi pare rau ca ai pierdut sansa asta . am vazut de vreo 2 sapt un 850CSi la Banat Car in TM , pot sa zic sigur ca era CSi . Numerele erau de germania . Arata f bine masina , jentile erau de Alpina , doar atat .
Link to comment
Share on other sites

Mai pe larg??

Se poate????

235665[/snapback]

Mai pe larg de arat ? :blink: ma rog...............Vezi ca mai sunt si pe mobile.de ,asta daca esti cu adevarat interesat.

P.S. Nu mai fi asa recalcitrant , pt ca nu sperii pe nimeni si nici nu te ajuta :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.