Jump to content

[Vand] Mai Multe "Chestii "pt. E46


Calin SL

Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

il am pe cel dat jos de pe masina mea ,dar la cat costa,cred ca iti piere chefu' de interioare :w00t:

 

Ia uimeste-ma :p

 

Ia uimeste-ma :p

Cotiera e de vanzare? Ca ziceai ca ai dat-o jos :p

Ai vreo idee unde gasesc si eu trim din acela la volan asa unit? Al meu e asa, is despartite alea jos http://arch10.okr.ro/auctions.v3/700_700/2011/04/17/6/2/650508997070303157709530-1787535-700_700.jpg

 

Btw mie unu imi pare rau ca ai inceput sa vinzi de pe masina, ptr ca arata bestiala!!! :)

Link to comment
Share on other sites

cotiera e de vanzare,o gasesti aici

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/111457-vand-cotiera-e46-completa-piele-gri/

interiorul este practic nou,poze in linkul de la semnatura,pretul este 700 de euro :Devil:

Avai :)) chiar 700 euro...

Deci cotiera zici ca 600 lei...

 

Tre sa mai caut si eu pe la dezmembrari un interior sport la un pret mai acceptabil :), ai unde sa ma trimiti sa caut :D ca vad ca tu ti-ai gasit cu 500 euro unul negru :p

Link to comment
Share on other sites

vand pt E46

Scaune fata sport din stofa neagra.In stare foarte buna ,reglaje manuale,fara incalzire.Pret 150 de euro/pereche

Un set de M3 Clubsport Splitters (plastic,vopsite gri) ,cumparat de aici de pe forum de la Edy pret 300 de lei/perechea ,si un eleron subtire gri ,M3 de pe masina personala(am trecut la CSL look) pret 150 de lei.Daca cineva vrea sa le cumpere ambele,facem reducere substantiala !

Manete cu BC ,Inele volan,butoane geamuri,lampi interior cu spoturi individuale (model facelift) diverse maruntisuri ,etc etc doar intrebati

Cotiera piele neagra+ consola aferenta ,neagra ,spatiile de depozitare din consola,butoanele ,scrumiera din spate,full completa ! pret 120 de euro

Consola completa cu butoanele de incalzire scaune,mufele din spate, scrumiera,bricheta ,spatiul de depozitare,completa 270 de lei

Module (panouri ) climatronic pt Fl si Nfl(mai multe bucati ) pret Nfl-200 de lei Fl- 300 de lei/buc

Navi mic monocrom,complet.Contine Head Unit cu caseta si display navi mic rosu in dreapta,modulul MK3 Philips (65.90-6 908 529),amplificator de antena (65.25-8 377 817 ) ,antena gps .Pret 800 de lei .

Covorase (presuri) originale,velour,in stare impecabila ,impreuna cu sistemul lor de prindere (mai multe seturi ) 200 lei/set

multe alte piese,nu-mi amintesc acum,doar intrebati

DOAR PIESE DE PE E46

multumesc.

daca a mai ramas ceva de vanzare

ma intereseaza modulul confort si teava de esapament

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.