Jump to content

E39 520d Exclusive Touring 2003


predoi

Recommended Posts

  • 5 weeks later...
  • 1 year later...

Masina este din nou la vinzare, pretul este de (fix) 5000 de euro.

Nu s-a intimplat nimic notabil intre timp, in afara de o mica indoitura pe aripa stinga fata.

Geamul de la haion tot nu se deschide, nu s-a reparat singur :rolleyes:

 

Accept schimburi numai cu clase superioare, fabricatie dupa 2007 (730d, Phaeton V6 3.0d, etc...)

 

***Rog un moderator sa schimbe titlul topicului in "Vind E39 520d Exclusive Touring 2003 sau schimb cu 730d dupa 2007". Multumesc!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dami un mesaj pe numarul meu de telefon.Sunt interesat si am bani cash nu combinatii.

0751 352 692

Taxa sa nu fie recuperata si sa fie inmatriculata dupa 2007,deci actele sa fie in regula.

Cit de repede sa ma contactezi ca imi trebuie o masina saptamina asta.

 

Cred ca trebuie sa te orientezi la alta masina, eu ajung acasa peste doua saptamini....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

valabil

Salut,se pare ca am revenit la masina ta.Mi-am cumparat o masina de la ultimul meu post in ianuarie 29,dar deja am vandut-o ca nu mi-a placut.

Acum caut din nou un e39,si touring-ul tau arata ingrijit.

Taxa e platita dupa 2007 si ne-recuperata?(daca a fost inmatriculata cu hotarire judecatoreasca nu e bine)

lasa un numar de telefon te rog si vorbim mai serios.

Link to comment
Share on other sites

Salut,se pare ca am revenit la masina ta.Mi-am cumparat o masina de la ultimul meu post in ianuarie 29,dar deja am vandut-o ca nu mi-a placut.

Acum caut din nou un e39,si touring-ul tau arata ingrijit.

Taxa e platita dupa 2007 si ne-recuperata?(daca a fost inmatriculata cu hotarire judecatoreasca nu e bine)

lasa un numar de telefon te rog si vorbim mai serios.

 

Masina a fost inmatriculata in 2008, cred ca in februarie daca nu ma insel. Din cite stiu taxa nu a fost recuperata insa asta se poate verifica usor la finante.

Eu nu sint in tara insa iti pot trimite seria de sasiu sa verifici lucrul asta la orice administratie financiara.

 

Nu poti sa ma suni aici unde sint, insa daca vrei sa discutam te pot suna eu daca imi lasi numarul de telefon.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.