Jump to content

BMW e90 facelift 320d xdrive automatic


crisjohn

Recommended Posts

dar ce tot amani pozele ? :p

hai odata cu ele...

 

Pur si simplu azi am lasat-o in service ca sa imi monteze ultimele accesorii achizitionate ;) Nu aveam cum sa va pun poze cu interiorul complete :) Am zis sa astept sa fie cum trebuie adica sa aiba si navigatia portabila si sistemul Alpine ;) O iau maine si sper ca joi sa postez si pozele ;) Abia astept sa simt diferenta la audio pentru ca o sa am alte boxe in portiera fata si tweetere in stalpii din fata plus amplificatorul in portbagaj ;) navigatia mobila imi place cum arata in masina pentru ca exista un kit special de montare si se pune exact in centrul bordului deasupra gurilor de aer conditionat centrale... abia astept ;)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pur si simplu azi am lasat-o in service ca sa imi monteze ultimele accesorii achizitionate ;) Nu aveam cum sa va pun poze cu interiorul complete :) Am zis sa astept sa fie cum trebuie adica sa aiba si navigatia portabila si sistemul Alpine ;) O iau maine si sper ca joi sa postez si pozele ;) Abia astept sa simt diferenta la audio pentru ca o sa am alte boxe in portiera fata si tweetere in stalpii din fata plus amplificatorul in portbagaj ;) navigatia mobila imi place cum arata in masina pentru ca exista un kit special de montare si se pune exact in centrul bordului deasupra gurilor de aer conditionat centrale... abia astept ;)

Cat ai platit pentru sistemul Alpine? Piese + manopera... MS!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

da-mi un pm cu pretul pe care l-ai platit pt alpine + manopera. ms

 

 

deci la mine pretul a fost special pentru ca a intrat in pretul initial al masinii... o sa ma uit in oferta cat a costat si iti spun... in rest sunt jenant cu pozele... ma duc acum in curte chit ca e intuneric si fac unele :)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Le-ai facut? Ca s-a luminat de ziua :))

 

 

ce sa mai zic :) sunt o gloaba :) de fapt mi se pare banal sa pun poze pentru ca arata exact ca oricare 320d xdrive argintiu inchis la culoare cu tapiterie negru cu piele :) mai interesant la ea este cum merge, cum trage motorul in draci oricand, ce aderenta am chiar si pe zapezile astea... o sa pun si poze dar mi se pare chiar banale... am facut cateva dar nu spun mare lucru...

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ce sa mai zic :) sunt o gloaba :) de fapt mi se pare banal sa pun poze pentru ca arata exact ca oricare 320d xdrive argintiu inchis la culoare cu tapiterie negru cu piele :) mai interesant la ea este cum merge, cum trage motorul in draci oricand, ce aderenta am chiar si pe zapezile astea... o sa pun si poze dar mi se pare chiar banale... am facut cateva dar nu spun mare lucru...

 

 

 

 

Pai ce vrei sa arate niste poze cu un e 90? Un ferrari?banale sau cum le crezi tu pune 2/3 aici,sau nu e nici un e90 lci in zona sa il pozezi?

Edited by mirceagsm
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
O sa radeti dar acel 320 d xdrive a stat la mine fix 1 an... totusi ptr ca mi-a ramas la suflet in 2 saptamani imi iau altul... e90 320d xdrive automatic, negru cu tapiterie piele Dakota white... as zice ca e full options avand cam tot ce poti pune pe asa ceva... Navigatie profesional, audio doar HiFi, oglinzi rabatabile, faruri adaptive, etc... am preferat sa iau un sh de la BMW full options, model mai vechi, decat un seria 1 destul de chel nou... eventual luam un 3 mod3l nou sh dar chel de tot... cum e90 facelift mi-a placut si am avut deja 2 bucati uite ca o sa o am si pe a 3-a... are si trapa ;) deci, in vreo 3-4 saptamani asteptati poze...
  • Like 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Mai e anuntul activ pe mobile sau de unde o iei? ;)

Am vazut si eu unul la Autohus...tot xdrive si 180k km. Parca era pe la 15mii brut.

Nu cumva e asta? http://home.mobile.de/AUTOMOBILEROMAN#des_191427979

Si daca e asta vezi ca nu sunt faruri adaptive, ci doar xenon simplu :)

Edited by Andrei_VUV
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Mai e anuntul activ pe mobile sau de unde o iei? ;)

Am vazut si eu unul la Autohus...tot xdrive si 180k km. Parca era pe la 15mii brut.

Nu cumva e asta? http://home.mobile.d...N#des_191427979

Si daca e asta vezi ca nu sunt faruri adaptive, ci doar xenon simplu :)

 

VUV , tu cunosti toate masinile de vanzare de pe net ? :)

cand ai atat de mult timp sa tot vizualizezi ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.