Jump to content

CUMPAR BMW E46 COUPE, DOAR FACELIFT !


petreop

Recommended Posts

Vezi ca sorin de aici nu e vanzatorul si proprietarul coupe-ului de pe autovit !

 

nu stiu daca sorin este proprietarul sau utilizatorul masinii, dar numarul de telefon - 0766280377 -

este acelasi atat in anuntul de pe autovit cat si in anuntul lui sorin de pe forum.

 

sau poate nu !!! de fapt povestea este alta:

masina este a varului costel, care i-a imprumutat-o lui sorin care avea sa-i dea niste bani lui gigel

si actele masinii sunt pe numele matusii vasilica care are un unchi in gorj si momentan este plecat in spania

la cules de capsuni si a lasat masina in grija lui vasile care este din targu-jiu si piesele pe care le cauta sorin

in anuntul lui sunt pentru un daewoo cielo. :D

 

concluzia este una singura.

in romania greu gasesti o masina cu istoric si cu proprietar in acte.

 

bafta.

Link to comment
Share on other sites

Mi cam lene sa scriu un post complet si coierent :) asa ca uite o masina care e si pe forum -OK-. Si stiu ca e benzina.

 

http://www.autovit.ro/bmw-320-C22119056.html

 

 

corect este: "mi-e cam lene" si "coerent" - fara subtilitati.

 

in ceea ce priveste anuntul pe care l-ai indicat.

 

multumesc, pentru intentie !

 

persoana care vinde masina respectiva este Chereches Dumitru Raul alias "hannrau12"

si are adresa de mail: thuglife20ro@yahoo.com

este un comerciant (samsar) de masini.

internetul este plin de anunturi cu masini pe care le vinde

 

sa nu intelegi gresit, nu am nimic impotriva samsarilor.

doar ca eu vreau o masina cu istoric.

 

bafta.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

up !

in continuare caut sa cumpar... e46 coupe doar facelift.

 

cam ciudat !!!

nu prea se mai gasesc masini bune in romania.

am vazut o gramada de masini dar... tristete mare !!!

 

daca masina este in regula din punct de vedere caroserie

in interior este varza sau probleme la mecanica.

daca este ok la mecanica are diverse piese revopsite

in special bara fata, capota, aripi.

de parbiz schimbat nu mai vorbesc, toti vin cu motivul ca a sarit o pietricica.

nimeni nu spune ca parbrizul s-a crapat din cauza ca masina a fost lovita si caroseria s-a deformat.

eu, personal circul cu masina pe soselele romaniei din 1989 si nu am spart niciun parbriz la vreo masina.

cum draq... toate pietricelele din romania au aterizat pe parbrizul bmw-urilor coupe.

ca sa nu mai pomenesc de anunturile la care sun si vorbesc cu vanzatorul care spune ca este proprietarul si ca masina este

impecabila... si cand ma duc acolo, varza !!!

masina este inmatriculata pe numele unui var sau matusa sau unchi sau mai stiu eu cine.

are carte service dar nu este la el, are 2 chei dar una este la cumnatul... etc, dar nu-i problema se rezolva.

de preturi nu mai spun, ca ma doare capul.

sunt de acord ca o masina in stare buna sa fie mai scumpa decat pretul pietii.

dar nu orice cazan din 2003 sa coste 8000 euro discutabil.

va rog, daca auziti de vreun coupe bun anuntati-ma.

 

multumesc !

 

Nu te supara pe mine, dar mi se pare ca esti foarte carcotas... cauti masina perfecta. Eu am o masina noua cu care am facut un drum in moldova si m-am intors cu parbrizul crapat. L-am inlocuit cu unul nou, OEM luat de la M Car Distribution (am Lancer). Inteleg ca daca o vand acum cineva o sa vina sa-mi spuna ca a fost dauna totala? Ca s-a deformat caroseria pana s-a crapat parbrizul? Mi se pare aberant.

La BMW am vopsit o data capota pentru ca ma enervau niste puncte de la pietricele. A doua oara am vopsit-o in urma unui mic incident. Nu mai e masina buna? Am cumparat numai piese originale...

E cam aiurea sa cauti cu 10.000 EUR o masina care probabil a fost tinuta in vitrina...

 

Bafta in cautari!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu te supara pe mine, dar mi se pare ca esti foarte carcotas... cauti masina perfecta. Eu am o masina noua cu care am facut un drum in moldova si m-am intors cu parbrizul crapat. L-am inlocuit cu unul nou, OEM luat de la M Car Distribution (am Lancer). Inteleg ca daca o vand acum cineva o sa vina sa-mi spuna ca a fost dauna totala? Ca s-a deformat caroseria pana s-a crapat parbrizul? Mi se pare aberant.

La BMW am vopsit o data capota pentru ca ma enervau niste puncte de la pietricele. A doua oara am vopsit-o in urma unui mic incident. Nu mai e masina buna? Am cumparat numai piese originale...

E cam aiurea sa cauti cu 10.000 EUR o masina care probabil a fost tinuta in vitrina...

 

Bafta in cautari!

 

 

nu sunt "carcotas" ! doresc sa cumpar o masina care sa fie in "mintile ei"

NELOVITA, NE-REVOPSITA SI CU ISTORIC REAL AL REVIZIILOR.

pretentiile nu sunt mari... daca citesti cu atentie cerintele mele.

vreau un bmw e46 coupe cu facelift, motorizare pana in 2000 cmc benzina sau diesel, nu conteaza.

este simplu nu sunt decat doua: 318ci si 320cd.

 

accesorizare: nu conteaza, cat mai simpla, poate sa fie si varianta standard care oricum include:

aer conditionat, abs, dsc, geamuri electrice, oglinzi electrice, proiectoare ceata, servofrina, servodirectie,

radio-cd sau radio-cas... de aici incolo toate optiunile sunt in plus pentru mine.

dar cerinta cea mai mare este culoarea... obligatoriu: ARGINTIU, GRI DESCHIS, BLEU, ALB in ordinea asta.

 

NU PUN MARE PRET PE: climatronic, piele, scaune sport, xenon, navigatii, cd-changer, mp3, handsfree, parktronic, comenzi volan, alarme, jante de nu-stiu-care pe nu-stiu-cati tzoli, bare m-technic sau suspensie nu-stiu-cum, etc...

toate astea pentru mine sunt egal ZERO.

 

imi place FOARTE MULT BMW-ul e46 coupe facelift (NU ACCESORIILE) si ofer o suma frumusica 8.000 - 10.000 euro

pentru o masina din anii 2003 - 2005, mai ales ca nu doresc cine stie ce avioane, rachete sau SF-uri.

 

multumesc, pentru urari !

 

 

cu stima.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

buna seara,

 

dupa cum scrie si in titlu caut sa cumpar un bmw e46 - 318ci sau 320cd doar cu facelift.

doarece pentru mine culoarea masinii este foarte importanta...

sunt interesat de culorile urmatoare: argintiu, gri deschis sau bleu.

in ceeace priveste optiunile nu am preferinte.

cu cat are mai putine optiuni cu atat mai bine, simplu si putine "batai de cap".

poate sa fie varianta de baza, ar fi excelent.

mai important este ca masina sa fie tehnic si optic in firea ei.

din punct de vedere pret... ofer 8000 - 10000 euro in functie de numarul de km si starea masinii.

daca stiti sau auziti de vreun exemplar, va rog anuntati-ma.

contact: 0722.604.132.

 

multumesc !

 

cu stima.

 

 

Daca ai rabdare vreo luna s-ar putea (sau nu) sa ai noroc, ar fi posibil sa- vand pe al meu, daca plec...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

salut !

 

dupa o perioada de timp (cam lunga) in care nu mi-a stat mintea la bmw-uri am revenit.

drept pentru care reactualizez anuntul meu.

 

doresc si caut sa cumpar un bmw e46 coupe cu facelift,

motorizare max. 2000 cmc (benzina sau diesel) nu conteaza.

 

multumesc !

Link to comment
Share on other sites

salut !

 

dupa o perioada de timp (cam lunga) in care nu mi-a stat mintea la bmw-uri am revenit.

drept pentru care reactualizez anuntul meu.

 

doresc si caut sa cumpar un bmw e46 coupe cu facelift,

motorizare max. 2000 cmc (benzina sau diesel) nu conteaza.

 

multumesc !

salut! de astea ce zici?

http://cautare.mobile.ro/automobile-anunturi/bmw-318-ci-wei%C3%9Fenhorn/165332896.html?useCase=SearchSession&__lp=5&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=7%2C8%2C9%2C10%2C11%2C12%2C13%2C14%2C15%2C56&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&maxPrice=10001&ambitCountry=DE&climatisation=MANUAL_OR_AUTOMATIC_CLIMATISATION&siteId=ROMANIA&features=METALLIC&negativeFeatures=EXPORT&colors=SILVER&colors=WHITE&colors=BLUE&colors=GREY&maxMileage=200000&categories=SportsCar&maxCubicCapacity=2000&minConstructionYear=2003&lang=ro&pageNumber=1

http://cautare.mobile.ro/automobile-anunturi/bmw-318-ci-m-sportpaket-2hand-bremen/170411588.html?useCase=SearchSession&__lp=5&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=7%2C8%2C9%2C10%2C11%2C12%2C13%2C14%2C15%2C56&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&maxPrice=10001&ambitCountry=DE&climatisation=MANUAL_OR_AUTOMATIC_CLIMATISATION&siteId=ROMANIA&features=METALLIC&negativeFeatures=EXPORT&colors=SILVER&colors=WHITE&colors=BLUE&colors=GREY&maxMileage=200000&categories=SportsCar&maxCubicCapacity=2000&minConstructionYear=2003&lang=ro&pageNumber=2

http://cautare.mobile.ro/automobile-anunturi/bmw-318-ci-gasanlage-lpg-lindetal/154208758.html?useCase=SearchSession&__lp=5&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=7%2C8%2C9%2C10%2C11%2C12%2C13%2C14%2C15%2C56&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&maxPrice=10001&ambitCountry=DE&climatisation=MANUAL_OR_AUTOMATIC_CLIMATISATION&siteId=ROMANIA&features=METALLIC&negativeFeatures=EXPORT&colors=SILVER&colors=WHITE&colors=BLUE&colors=GREY&maxMileage=200000&categories=SportsCar&maxCubicCapacity=2000&minConstructionYear=2003&lang=ro&pageNumber=2

http://cautare.mobile.ro/automobile-anunturi/bmw-318-ci-wuppertal/168793018.html?useCase=SearchSession&__lp=5&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=7%2C8%2C9%2C10%2C11%2C12%2C13%2C14%2C15%2C56&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&maxPrice=10001&ambitCountry=DE&climatisation=MANUAL_OR_AUTOMATIC_CLIMATISATION&siteId=ROMANIA&features=METALLIC&negativeFeatures=EXPORT&colors=SILVER&colors=WHITE&colors=BLUE&colors=GREY&maxMileage=200000&categories=SportsCar&maxCubicCapacity=2000&minConstructionYear=2003&lang=ro&pageNumber=2

http://cautare.mobile.ro/automobile-anunturi/bmw-318-ci-gelsenkirchen/168685284.html?useCase=SearchSession&__lp=5&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=7%2C8%2C9%2C10%2C11%2C12%2C13%2C14%2C15%2C56&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&maxPrice=10001&ambitCountry=DE&climatisation=MANUAL_OR_AUTOMATIC_CLIMATISATION&siteId=ROMANIA&features=METALLIC&negativeFeatures=EXPORT&colors=SILVER&colors=WHITE&colors=BLUE&colors=GREY&maxMileage=200000&categories=SportsCar&maxCubicCapacity=2000&minConstructionYear=2003&lang=ro&pageNumber=2

http://cautare.mobile.ro/automobile-anunturi/bmw-318-ci-coupe-2-hand-t%C3%BCv-02-2014-donaueschingen/160469804.html?useCase=SearchSession&__lp=5&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=7%2C8%2C9%2C10%2C11%2C12%2C13%2C14%2C15%2C56&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&maxPrice=10001&ambitCountry=DE&climatisation=MANUAL_OR_AUTOMATIC_CLIMATISATION&siteId=ROMANIA&features=METALLIC&negativeFeatures=EXPORT&colors=SILVER&colors=WHITE&colors=BLUE&colors=GREY&maxMileage=200000&categories=SportsCar&maxCubicCapacity=2000&minConstructionYear=2003&lang=ro&pageNumber=2

http://cautare.mobile.ro/automobile-anunturi/bmw-318-ci-m%C3%BCnchen/167804232.html?useCase=SearchSession&__lp=5&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=7%2C8%2C9%2C10%2C11%2C12%2C13%2C14%2C15%2C56&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&maxPrice=10001&ambitCountry=DE&climatisation=MANUAL_OR_AUTOMATIC_CLIMATISATION&siteId=ROMANIA&features=METALLIC&negativeFeatures=EXPORT&colors=SILVER&colors=WHITE&colors=BLUE&colors=GREY&maxMileage=200000&categories=SportsCar&maxCubicCapacity=2000&minConstructionYear=2003&lang=ro&pageNumber=2

 

zi mi de cea cu gaz,in afara de nr de km.., de tipul de cutie parca n ai zis nimic,stii cumva daca ies euro 4? merita banutii astia? sper sa te ajute......

Link to comment
Share on other sites

Salut .Am o cunostinta care vrea sa vanda Bmw-ul e46 320cd coupe .Nu prea pot sa-ti dau multe date despre masina doar ca este argintiu metalizat facelift si din ce stiu eu 2004 .Sta prin lacul tei .Daca mai esti interesat il sun mai tarziu si te pun in legatura cu persoana.Masina din ce imi aduc aminte cand am vazut-o este impecabila tehnic si estetic Edited by radub86wra
Link to comment
Share on other sites

salut! de astea ce zici?

http://cautare.mobile.ro/automobile-anunturi/bmw-318-ci-wei%C3%9Fenhorn/165332896.html?useCase=SearchSession&__lp=5&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=7%2C8%2C9%2C10%2C11%2C12%2C13%2C14%2C15%2C56&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&maxPrice=10001&ambitCountry=DE&climatisation=MANUAL_OR_AUTOMATIC_CLIMATISATION&siteId=ROMANIA&features=METALLIC&negativeFeatures=EXPORT&colors=SILVER&colors=WHITE&colors=BLUE&colors=GREY&maxMileage=200000&categories=SportsCar&maxCubicCapacity=2000&minConstructionYear=2003&lang=ro&pageNumber=1

http://cautare.mobile.ro/automobile-anunturi/bmw-318-ci-m-sportpaket-2hand-bremen/170411588.html?useCase=SearchSession&__lp=5&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=7%2C8%2C9%2C10%2C11%2C12%2C13%2C14%2C15%2C56&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&maxPrice=10001&ambitCountry=DE&climatisation=MANUAL_OR_AUTOMATIC_CLIMATISATION&siteId=ROMANIA&features=METALLIC&negativeFeatures=EXPORT&colors=SILVER&colors=WHITE&colors=BLUE&colors=GREY&maxMileage=200000&categories=SportsCar&maxCubicCapacity=2000&minConstructionYear=2003&lang=ro&pageNumber=2

http://cautare.mobile.ro/automobile-anunturi/bmw-318-ci-gasanlage-lpg-lindetal/154208758.html?useCase=SearchSession&__lp=5&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=7%2C8%2C9%2C10%2C11%2C12%2C13%2C14%2C15%2C56&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&maxPrice=10001&ambitCountry=DE&climatisation=MANUAL_OR_AUTOMATIC_CLIMATISATION&siteId=ROMANIA&features=METALLIC&negativeFeatures=EXPORT&colors=SILVER&colors=WHITE&colors=BLUE&colors=GREY&maxMileage=200000&categories=SportsCar&maxCubicCapacity=2000&minConstructionYear=2003&lang=ro&pageNumber=2

http://cautare.mobile.ro/automobile-anunturi/bmw-318-ci-wuppertal/168793018.html?useCase=SearchSession&__lp=5&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=7%2C8%2C9%2C10%2C11%2C12%2C13%2C14%2C15%2C56&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&maxPrice=10001&ambitCountry=DE&climatisation=MANUAL_OR_AUTOMATIC_CLIMATISATION&siteId=ROMANIA&features=METALLIC&negativeFeatures=EXPORT&colors=SILVER&colors=WHITE&colors=BLUE&colors=GREY&maxMileage=200000&categories=SportsCar&maxCubicCapacity=2000&minConstructionYear=2003&lang=ro&pageNumber=2

http://cautare.mobile.ro/automobile-anunturi/bmw-318-ci-gelsenkirchen/168685284.html?useCase=SearchSession&__lp=5&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=7%2C8%2C9%2C10%2C11%2C12%2C13%2C14%2C15%2C56&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&maxPrice=10001&ambitCountry=DE&climatisation=MANUAL_OR_AUTOMATIC_CLIMATISATION&siteId=ROMANIA&features=METALLIC&negativeFeatures=EXPORT&colors=SILVER&colors=WHITE&colors=BLUE&colors=GREY&maxMileage=200000&categories=SportsCar&maxCubicCapacity=2000&minConstructionYear=2003&lang=ro&pageNumber=2

http://cautare.mobile.ro/automobile-anunturi/bmw-318-ci-coupe-2-hand-t%C3%BCv-02-2014-donaueschingen/160469804.html?useCase=SearchSession&__lp=5&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=7%2C8%2C9%2C10%2C11%2C12%2C13%2C14%2C15%2C56&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&maxPrice=10001&ambitCountry=DE&climatisation=MANUAL_OR_AUTOMATIC_CLIMATISATION&siteId=ROMANIA&features=METALLIC&negativeFeatures=EXPORT&colors=SILVER&colors=WHITE&colors=BLUE&colors=GREY&maxMileage=200000&categories=SportsCar&maxCubicCapacity=2000&minConstructionYear=2003&lang=ro&pageNumber=2

http://cautare.mobile.ro/automobile-anunturi/bmw-318-ci-m%C3%BCnchen/167804232.html?useCase=SearchSession&__lp=5&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=7%2C8%2C9%2C10%2C11%2C12%2C13%2C14%2C15%2C56&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&maxPrice=10001&ambitCountry=DE&climatisation=MANUAL_OR_AUTOMATIC_CLIMATISATION&siteId=ROMANIA&features=METALLIC&negativeFeatures=EXPORT&colors=SILVER&colors=WHITE&colors=BLUE&colors=GREY&maxMileage=200000&categories=SportsCar&maxCubicCapacity=2000&minConstructionYear=2003&lang=ro&pageNumber=2

 

zi mi de cea cu gaz,in afara de nr de km.., de tipul de cutie parca n ai zis nimic,stii cumva daca ies euro 4? merita banutii astia? sper sa te ajute......

 

 

multumesc pentru link-uri !

 

toate par in poze ok !!!

nu am nimic impotriva instalatiilor de gaz.

cutia de viteze... prefer manuala(mai putine probleme).

euro 4... sunt sigur ca sunt euro 4 (motorul n42b20 este euro 4 de cand a aparut in 2001)

ca pret... sunt ok, daca nu mai adaugi 1000 euro taxa de inmatriculare plus aprox. inca 1000 euro cheltuieli cu

deplasarea, actele prin germania si timpul pierdut.

 

bafta !

 

Salut .Am o cunostinta care vrea sa vanda Bmw-ul e46 320cd coupe .Nu prea pot sa-ti dau multe date despre masina doar ca este argintiu metalizat facelift si din ce stiu eu 2004 .Sta prin lacul tei .Daca mai esti interesat il sun mai tarziu si te pun in legatura cu persoana.Masina din ce imi aduc aminte cand am vazut-o este impecabila tehnic si estetic

 

multumesc !

 

te rog, pune-ma in legatura cu cunostinta ta.

da-mi telefonul persoanei sa vorbesc si sa merg in week-end sa vad masina.

 

bafta !

 

aia e scumpa , aia nu e buna, .

cumpara-ti o masina noua si esti scutit de aproape orice risc.

poate in 2-3 ani o sa-ti cumperi.

 

salut,

 

ti-as fi recunoscator daca mi-ai putea spune un loc de unde sa-mi cumpar

un bmw e46 coupe (facelift) nou cu zero km.

din cate stiu fabricarea lor a incetat prin primavara lui 2006.

 

dar, cine stie ??? poate poti sa ma rezolvi.

promit ca te cinstesc cu varf si indesat.

Link to comment
Share on other sites

sunt cinstit, asa ca poate alta data.

de rezolvat te duci in alta parte.

nu iti permiti tu e46 nou acum. sunt sigur ca nici e 92 nou, ca de aia cauti e46 sh.

dar nu a i cum sa gasesti ieftin si bun.

succesuri!

Edited by baronu25
Link to comment
Share on other sites

sunt cinstit, asa ca poate alta data.

de rezolvat te duci in alta parte.

nu iti permiti tu e46 nou acum. sunt sigur ca nici e 92 nou, ca de aia cauti e46 sh.

dar nu a i cum sa gasesti ieftin si bun.

succesuri!

 

ma bucur sa vad ca mai sunt tineri cinstiti si dornici de afirmare

in vremurile astea...

nu de alta, dar viitorul tarii s-ar duce de rapa.

 

binenteles, ca nu imi permit un e92 nou, sunt un om cu venituri medii.

nu am timp sa fac bani... ma duc la serviciu sa muncesc.

 

tu, iti permiti sa cumperi un bmw nou ???

Link to comment
Share on other sites

frate mai resisti mult? a trecut un an cum de nu ti ai gasit ink masina....

 

intradevar, a trecut aproape un an de cand am deschis acest topic...

cum am spus putin mai devreme, din primavara si pana acum nu mi-a stat capul la bmw-uri.

am avut ceva greutati si probleme de rezolvat.

 

si ca sa fiu mai concret si la obiect, nici bmw-urile coupe e46 care au fost de vanzare pe aici sau pe alte

site-uri specializate in vanzarea auto nu au fost cine stie ce (si ma refer strict la starea tehnica).

unele lovite si revopsite (integral sau partial), altele cu interiorul praf si pulbere, motoare obosite, acte cu 3 - 4 proprietari

fara istoric service, chei de contact lipsa, etc.

 

bafta !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.