Jump to content

Consum>>>>525i


Guest B - 21 - RUP

Recommended Posts

eu as zice sa nu va mai obositi sa raspundeti la intrebari din astea tampite si incomplete...daca nu ma insel nici macar nu exista 525i care sa aibe 210 cai......

15655[/snapback]

mi-ai luat painea de la gura :)

ma gandesc ca o avea si el ca toata lumea un filtr , un cip s-ho finala :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest B - 21 - RUP
eu as zice sa nu va mai obositi sa raspundeti la intrebari din astea tampite si incomplete...daca nu ma insel nici macar nu exista 525i care sa aibe EXACT 210 cai......

15655[/snapback]

are exact 211 cp :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest B - 21 - RUP
eu as zice sa nu va mai obositi sa raspundeti la intrebari din astea tampite si incomplete...daca nu ma insel nici macar nu exista 525i care sa aibe EXACT 210 cai......

15655[/snapback]

Cilindri / dispunere 6 in linie

Capacitate cilindrica 2494 cmc

Putere 211/6000 cp/rpm

nu e din '91 de cand e masina e din 2000 sau 2001

Link to comment
Share on other sites

Cilindri / dispunere  6 in linie

Capacitate cilindrica  2494 cmc 

Putere 211/6000 cp/rpm

nu e din '91 de cand e masina e din 2000 sau 2001

15687[/snapback]

 

Poate sa fie si din 2010,525-ul tot 192 de cai are stock.

Link to comment
Share on other sites

eu as zice sa nu va mai obositi sa raspundeti la intrebari din astea tampite si incomplete...daca nu ma insel nici macar nu exista 525i care sa aibe EXACT 210 cai......

15655[/snapback]

 

the new 525xi and updated 525i will have a 210hp, 185ft-lb 2.5L I6 :)

 

si poate o avea omu' motoru schimbat si o fi pus motoru de pe 535I M30 engine 210hp

 

ce repede il faceti tampit si incomplet pe un forumu unde ar trebui sa ii ajutati pe incepatori voi astia cu bmwu in sange si cu m5 in parcare :blink:

Edited by bogdan
Link to comment
Share on other sites

the new 525xi and updated 525i will have a 210hp, 185ft-lb 2.5L I6  :blink:

 

15717[/snapback]

 

Pai el zice de un model 2000-2001.Asta are 192cp stock.Ce va veni normal ca va fi mai puternic ca deja e nesimitire,de 15 ani incoace tot 192 de cai are 525-ul,era cazul sa mai schimbe si ei ceva.

Link to comment
Share on other sites

the new 525xi and updated 525i will have a 210hp, 185ft-lb 2.5L I6  :)

 

si poate o avea omu' motoru schimbat si o fi pus motoru de pe 535I M30 engine 210hp

 

ce repede il faceti tampit si incomplet pe un forumu unde ar trebui sa ii ajutati pe incepatori voi astia cu bmwu in sange si cu m5 in parcare  :blink:

15717[/snapback]

 

 

alo alo...ia mai citeste odata ce a scris omu """cam cat papa un 525i la 210cp "...atat.....vezi pe acolo ca se aduce vorba de vreun motor de 535...vezi vreun an de fabricatie ceva....care oricum nu conteaza atata timp cat un 525i are 192 de cai fie el si din 2004....pai tu ne spui ca o sa aibe 210 cai..cand in 2010...sau poate ne-a intrebat omu pt viitor asa...cand si-o lua noul 525i cu 210 cai...am zis ca nu merita rspunsuri unu care pune o itrebare din 3 cuvinte si trebuie sa scriem noi si sa ne dam cu poarerea ca tampitii pt cu nu putut sa scrie 3 cuvinte in plus....sau sa ghicim ca si-a schimbat motoru'....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.