Jump to content

accident


izy

Recommended Posts

Am avut un norok chior , mam invartit de 2 ori cu masina si am aterizat in sant, am scapat doar cu cateva zgarieturi , mia intrat un ford pe contra sens , aprox am tras de volan dreapta , si am intrat cu o roata in sant cand am incercat sa redreses masina mam rastogolit de 2 3 ori apoi am aterizat in santz. Oricum e super seria 5 e39 , sa ai asha accident si doar 2 3 zgarieturi sa ai si tu si pasageru din dreapta e ceva mare. Toata lumea credea ca a murit cineva cand a vazut accidentul.Oricum o sa scriu mai multe despre cum sa intamplat dar sa imi mai revin un pic ca parca sunt un pic ruginit:)

post-811-1165076683_thumb.jpg

post-811-1165076772_thumb.jpg

post-811-1165076963_thumb.jpg

post-811-1165077327_thumb.jpg

post-811-1165077494_thumb.jpg

post-811-1165077553_thumb.jpg

Edited by vadim_braia
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mia iesit unul in fata pe contra sens , avea si ala vreo 130 140 .. era in depasire .. am incercat sa il evit dar am prins cu o roata marginea santului si na restu ce se vede

160079[/snapback]

 

Casco ti-ai facut pana la urma? Vad ca stickerele cu bmwclub sunt tot acolo... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ce accident :blink:  Ai avut mare noroc.... Ce chestie....pana si masina paranormala a lui GBU si-a gasit sfarsitu :)

160084[/snapback]

pai tocmai dupa ce ii reparasem toate paranormaliile :))) daca ias fi vazut numarul la ala cu fodru ii dadeam foc la masina, its nice to be alive hehe

Edited by izy
Link to comment
Share on other sites

gbu , am prelungit contractul tau ma ala .. ca ma sunat agentul ala la care ai facut tu casco.. ai idee ce am de facut acuma? eu zic ca e dauna totala nu?

160085[/snapback]

 

Sigur e dauna totala. Pai il suni pe baiat si ar trebui sa te rezolve. Eu nu am avut probleme cu ei. Am avut o singura dauna la un Passat (acum 2 ani) si au platit fara sa clipeasca. In mod normal, trebuie sa vina un agent de asigurari, sa ii faca poze, sa o duca la evaluare si apoi se decide. Dar nu cred ca ai cum sa repari masina aia. Din cate tin minte, era asigurata la 18.000. Nu stiu cat e fransiza la dauna totala.

Link to comment
Share on other sites

pai e asigurata la 18.500 si e fara franzie la dauna totala. Nu stiu cat de bine lucreaza astea la interamerican , am mers pe mana ta. Mai ai numarul la baiatul ala de la asigurare de la tine de acolo? daca nu o sa vorbesc cu astea aici.
Link to comment
Share on other sites

vai de puta mea,si eu faceam intreceri pe autostraa cu unu cu un seria 6 la viteze de peste 240 :blink:

 

imi pare rau de masina is bine pentru tine

160094[/snapback]

 

pai daca astea la casco ma despagubesc cu dauna totala as castiga cam 3 4 mii de euro .. deci pacat pentru masina nu ar mai fi prea mare , doar bine pt mine ca am scapat :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.