Jump to content

VREAU SA CUMPAR BMW E90


sweet_mik86

Recommended Posts

Salut! Vreau sa-mi cumpar un E90 si as avea nevoie de cateva sfaturi din partea voastra!

1:Care este mai rentabila?? Benzina s-au Motorina?318 s-au 320?

Imi poate explica cineva care sunt avantajele si dezavantajele??

 

Am uitat sa specific suma de cumparare!! 12000E

Pot gasi o masina ok la acesti bani??

Astept parerile voastre! MS

Link to comment
Share on other sites

E90 nu este prea reusit in comparatie cu ce/cine ? Este o parere a unor prieteni de-ai tai, posesori de E90? E90 este o masina extraordinara cu conditia sa o intretii asa cum trebuie, spun asta in calitate de fost posesor de E90. Suspensia este un dezavantaj pt ca este foarte rigida, ca la majoritatea masinilor nemtesti. Cu 12000 iti iei un 320d fab 2006-2007 si cu ceva optiuni...km cam 160-180.000. Uita-te pe site-uri din Belgia, Olanda,Luxemburg, Franta...sunt mai ieftine decat cele din Germania. Din Ro sa nici nu te gandesti, doar daca o iei de la vreun cunoscut. Salut!
Link to comment
Share on other sites

inca un topic unde se vor purta aceleasi discutii...cel mai bine foloseste functia search,apoi dupa ce te documentezi de pe acolo poti reinvia un topic care deja exista si continui acolo cu nelamuririle.in plus de asta tu iei in calcul numai costurile de acizitie ale masinii?te-ai gandit la intretinere?la eventualele probleme?cineva mai sus a intrebat bine:"cine spune ca este o masina nereusita?posesor sau doritor?"

 

bmw este o masina nereusita si proasta pt cineva care nu are posibilitatea intretinerii corespunzatoare a acesteia...

 

bafta.

Link to comment
Share on other sites

vanzator mincinos, masina nu e full nici in cele mai frumoase vise.

xenon, dar nu se vad spalatoarele.

pozele sunt facute din pozitii standard ale samsarilor.scaunele fata pe spate si poza cu tot interiorul,descrierea este standard si ea....offffffffffff

 

Ori a photoshopat si spalatoarele, ori a trosnit bara si a inlocuit-o cu una mai ieftina fara spalatoare, ori a trosnit farurile si a pus unele cu lupe sau combinatii intre aceste variante. :rolleyes:

se vede intr-o poza ca are reglaj manual al farurilor.deci nema xenon OEM...sau pana mea....e pus dupa

http://i758.photobucket.com/albums/xx225/all3ex_wly/C22071012_5.jpg

Edited by Alex_wly
Link to comment
Share on other sites

in plus de asta masina nu este din 2007...ba asta trebuie impuscat cu pacaleala lui....nu ma mai uit aici ca incep sa ma enervez.

 

daca eu pun masina mea pe autovit cu pretul care consider ca il merita nu o sa am 10 vizualizari.....tepele astea au sute....pai fratilor fiecare isi merita soarta.unii platesc bani in plus la achizitia unei masini pentru starea masinii,unii platesc cu cateva mii mai putin pentru model.asa ca aici este valabil :"cat dai atata face"

Link to comment
Share on other sites

din 2005 pana acum si daca te duci in fiecare zi la paine cu masina si tot faci mai mult de 50000 km.

stii ce...cred ca pierd timpul pe aici.vrei sa iti deseneze cineva ca nu asa se alege masina?

am inteles ca tu esti parte din cei care aleg doar ca ii incanta cifrele cu putine 0000000000....

 

si ca o ultima intrebare a mea:tu crezi ca masina aia are 50.000 km?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.