Jump to content

reparatii casete de directie


dorub98nic

Recommended Posts

1000 lei,garantie 6luni.timp de executie 4 ore.0765378223.

OK..SA INTELEG CA VA FI FARA PROBLEME ..LEGATE DE TRONCANEALA?..CA DE CURS STIU CA SE SCHIMBA SEMERINGURILE SI GATA..DAR CE MA FRAPEAZA PE MINE SUNT ZGOMOTELE PUTERNICE...

SI SPUNE MI TE ROG FRUMOS SI ZONA..

Edited by florin_bilutza
Link to comment
Share on other sites

OK..SA INTELEG CA VA FI FARA PROBLEME ..LEGATE DE TRONCANEALA?..CA DE CURS STIU CA SE SCHIMBA SEMERINGURILE SI GATA..DAR CE MA FRAPEAZA PE MINE SUNT ZGOMOTELE PUTERNICE...

SI SPUNE MI TE ROG FRUMOS SI ZONA..

 

 

Sos giurgiului dedeman

Link to comment
Share on other sites

scump pt e46,700 de lei mai pun 1 mil si iau una de la o masina aproape noua! spune-mi cat mai lasi la caseta aia care o ai la 600 de lei....ti-o dau si pe a mea la schimb ca nu am ce sa fac cu ea ...fa-mi un pret bun

 

 

Mai pune 100 de lei si ia-ti una noua...

Link to comment
Share on other sites

In banii aia, este inclusa demontarea si montarea la loc a casetei?

 

 

@ florin se schimba cu semeringuri speciale firme consacrate...

@nu manopera la e 46 d/i nu x d - xi sau e 39 este de 200 lei.

Edited by dorub98nic
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

io am schimbat set de bucsi, semeringuri si ce mai continea kitu si mi-a ramas un tacanit... credeam ca tu il rezolvi si pe acela, oricum mi se pare exagerat pretul unei casete noi

 

 

 

 

da eu il rezolv si pe ala...

Link to comment
Share on other sites

salut,

cat costa reconditonarea unei casete de E39 525i din 2002, are joc mare in volan si cred ca este din caseta?

pretul contine si manopera pt demontare si montare pe masina? - detaliaza putin te rog.

multumesc

 

 

pretul este 1000 lei 6 luni garantie.se schimba bucsile de centrare a cremalierei semeringurile caci e disrtug si alte componente pe care se observa grad de uzura. saptamina aceasta sunt ocupat abia de saptamina viitoare pot onora si alte comenzi.multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Mie mi-ai facut motorul la un wc de FIAT UNO diesel,acum vreo 10 ani,la tine in curte,cunt curios daca iti amintesti..:flowers:......Cacatul ala de masina si acum merge,nu la mine insa...Repari si casete sau doar cremaliere?As avea o caseta de Mercedes,anii 90,am luat si setul de reparatie original,adica plicul cu garnituri si o-ringuri,dar nu m-am atins de ea,cit costa si cit dureaza?
Link to comment
Share on other sites

Mie mi-ai facut motorul la un wc de FIAT UNO diesel,acum vreo 10 ani,la tine in curte,cunt curios daca iti amintesti..:flowers:......Cacatul ala de masina si acum merge,nu la mine insa...Repari si casete sau doar cremaliere?As avea o caseta de Mercedes,anii 90,am luat si setul de reparatie original,adica plicul cu garnituri si o-ringuri,dar nu m-am atins de ea,cit costa si cit dureaza?

 

 

 

da... acel tip de caseta pt mercedes se reconditioneaza...timp de executie 2-3 ore ...pret cam 400 lei 6 luni garantie...... daca vii cu ia desfacuta de pe masina.:drinks:

Edited by dorub98nic
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.