Jump to content

Vand Scaun Sport Sofer


Calin SL

Recommended Posts

Bestial, cum sa cumperi/vinzi doar un scaun ? :twoup:

poate esti un sofer obez,de 150 de kile,si ti-ai rupt scaunu de sub tine de la tonaj,sau poate te-a lovit cineva in stalpu' stanga si ti-a explodat scaunu ....sau sau sau...etc

pai pe cel din dreapta ,cum crezi ca l-am vandut ? m-a sunat unul si m-a intrebat daca-l dau solo ? i-am spus ca daca imi ofera ceva rezonabil,il dau ! nu l-am intrebat ce face cu el :Devil:. poate are omu un fetis ,face sex cu nevasta-sa (sau singur) in casa,pe scaunu' de bmw :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Spre exemplu un prieten a cumparat noul Insignia si are scaun sport doar la sofer !

:w00t: :LMAO: mai las-o dreq de criza...low costaraie.. si etc..

asa ceva.. n-am vazut in viata mea.. nu te cred:)

plus ca insignia mai costa si un sac de bani..

deci luati aminte sa nu ne mai injuram bmw-urile:) fie ele si chele..dar au mandria lor.. auzi..scaun sport doar la sofer:))

 

P.S.bine.. acu a nu se intelege ca e o prostie daca ai vreun e46 din 1999 sa-ti cumperi scaunul asta doar pt sofer.. ca solutie low cost pt imbunatatirea cazanului.. dar asa ceva din fabrica.. chiar le intrece pe toate..

Edited by Diesel Power
Link to comment
Share on other sites

poate esti un sofer obez,de 150 de kile,si ti-ai rupt scaunu de sub tine de la tonaj,sau poate te-a lovit cineva in stalpu' stanga si ti-a explodat scaunu ....sau sau sau...etc

pai pe cel din dreapta ,cum crezi ca l-am vandut ? m-a sunat unul si m-a intrebat daca-l dau solo ? i-am spus ca daca imi ofera ceva rezonabil,il dau ! nu l-am intrebat ce face cu el :Devil:. poate are omu un fetis ,face sex cu nevasta-sa (sau singur) in casa,pe scaunu' de bmw :yahoo:

 

LOL :LMAO:

Link to comment
Share on other sites

salut,,

iti d-au 250 ron + achit transporul pana la Bucuresti ..

este cerere si oferta nu vreau sa te simti ofensat de pretul dat de mine ..daca nu este ok asta este..

merci zi buna

astazi scaunul se duce la colegul "meola" la Bucuresti

va multumesc pentru atentie,la revedere :drinks:

se poate inchide !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.