Jump to content

Dezmembrez Bmw 318I Nfl Motor M43-Preturi Bune


MSasha

Recommended Posts

dezmembrez auto marca BMW 318i fabricat 06.2000, complet, cateva preturi informative:

jantele cu anvelope ca noi - 1300 lei

interior complet piele gri (inclusiv fete usi si cotiera cu consola) - 1200 lei

parbriz - 200 lei

volan sport cu comenzi - 850 de lei

 

0762 211 441

Edited by MSasha
Link to comment
Share on other sites

Salut!

 

Volanul cu airbag triunghiular. Pret cu si fara airbag!

Presuri de cauciuc OEM ai?

Lampi interior cu butoane individuale?

volanul s-a dat deja, azi l-am trimis, presuri de cauciuc nu am iar lampi interior cu butoane individuale am la 80 de lei setul!

Link to comment
Share on other sites

tu zici ca e benzina insa bordul este de diesel unsure.png

 

cat e volanul ?! si maneta BC

 

plus ca intr-o poza ai geamuri electrice si spate , in alta ai manuale..twitch.gif

Salut ! In prima poza in care este prezent volanul este o masina pe benzina, dar in cea de a doua poza in care este prezent volanul este o masina diesel. Salut !

 

dezmembrez auto marca BMW 318i fabricat 06.2000, complet, cateva preturi informative:

jantele cu anvelope ca noi - 1300 lei

interior complet piele gri (inclusiv fete usi si cotiera cu consola) - 1200 lei

parbriz - 200 lei

volan sport cu comenzi - 850 de lei

 

0762 211 441

Salut ! Din poze par sa fie doua masini, nu una cum spui tu in anunt ca dezmembrezi. Salut !

Link to comment
Share on other sites

tu zici ca e benzina insa bordul este de diesel unsure.png

 

cat e volanul ?! si maneta BC

 

plus ca intr-o poza ai geamuri electrice si spate , in alta ai manuale..twitch.gif

 

pozele sunt de la o masina 318i BENZINA, insa am facut o poza doar cu volanul sport pt ca il am si pe acela la vanzare, acesta provine de pe celalalte 10 masini care se dezmembreaza : " http://www.bmwclub.ro/forums/topic/105495-dezmembrez-bmw-uri-e46-318i-si-320d-sedan-si-touring/page__st__260 "

maneta BC pt tine e 200 de lei, iar volanul ... :) daca ai studiat cu atata atentie topicul cum de nu ai observat si pretul volanului??

 

Salut ! In prima poza in care este prezent volanul este o masina pe benzina, dar in cea de a doua poza in care este prezent volanul este o masina diesel. Salut !

 

 

Salut ! Din poze par sa fie doua masini, nu una cum spui tu in anunt ca dezmembrezi. Salut !

BRAVO, defapt eu am la dezmembrat vreo 10 masini e46 . http://www.bmwclub.ro/forums/topic/105495-dezmembrez-bmw-uri-e46-318i-si-320d-sedan-si-touring/page__st__260

Deci?

Edited by MSasha
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

upp...

nu mai am nici un volan cu comenzi si nici un interior de piele, in rest cam tot e valabil,

jantele pret nou 1200 de lei

motorul M43 de 1900 cmc in stare perf. garantez pt el, e 1200 de lei

Edited by MSasha
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.