Jump to content

Care este cererea REALA pentru revista clubului ?


X X L

Recommended Posts

deschid acest topic pentru a imi face o idee despre CEREREA REALA de exemplare ale revistei BMW Club Magazine... :)

 

asta pentru a ne calcula si noi un buget de cheltuieli, raportat la numarul de exemplare/tirajul cerut de cititori...

 

anul acesta vom iesi in PRINT cu doar doua editii, in lunile MAI si NOIEMBRIE...

 

asadar, va rog sa imi spuneti SINCER cine ar dori sa achizitioneze revista clubului exemplar individual - 12 lei/editie si cine ar dori abonament - 22 lei/an (platit in avans in cont bancar).

 

de asemenea, v-as fi recunoscator daca ati "indrazni" sa imi sugerati si ceva idei despre subiecte pe care doriti sa le abordam in cuprinsul revistei...

 

ABONAMENTE:

 

Bucuresti:

- radduu

- B-490-RZV

- dxr

- BRANDEX (10)

- claudiuBWR(20)

- serban78

- Gimi

- Pitbul

- BC11CZY

- PityWPN

- BgdnS

 

Brasov:

- RaZz

- Blade

- fabio29

- LEU

- idx

 

Buzau:

- roninbz

- 88CRS

 

Cluj-Napoca:

- Adrian M

- ~Cosmin~

- alindel

- andicu

- randicj

- altala

 

Constanta:

- maryuss

- rain

- paul

- IulianC

- ct60grg

- SilviuSLV

- AndreiAlex ZZZ

- TheDarkTemplar

- fane320d

 

Dr.T.Severin:

- ViorelVVV (2)

 

Hunedoara:

- VrajitoruldinOZ

 

Iasi:

- sherban77

 

Pitesti:

- Soare Mrs

 

Ploiesti:

- Stefan_t

 

Satu-Mare:

- LiviutzP

- CTS

 

Sibiu:

- Dan316i (2)

 

Targu-Mures:

- stelu316

- Radu Tatar

 

Timisoara:

- sax1987

- Christian10

- Jon doe

- roco123

 

Zalau:

- Joky

Link to comment
Share on other sites

Eu vreau abonament pe 1 an.

 

Mi-ar placea sa vad prezentate in revista, printre alte articole, si prezentarea masinilor unor membri de pe forum, si nu masini gen X5, X6, f10 si alte masini de fite, pe care oricum le gasesti in orice revista auto din Romania. As vrea sa vad masini normale, e46, e36, e39, etc., ale unor pasionati de pe forum, impreuna cu povestea lor. :thumbsup:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Asta e si ideea si daca ai urmarit numerele precedente ti-ai dat seama ca masinile sunt ale membrilor clubului chiar daca unele sunt mai "noi". Oricum fiecare numar a fost dedicat unei serii si in consecinta au aparut masinile membrilor care au dorit sa le facem o prezentare.
Link to comment
Share on other sites

Daca se trimte prin posta la adresa vreau si eu pe un an . Eu stau destul de departe de oras si n-am timp sa umblu dupa ea pe la nu stiu cine .

 

Daca imi vine la adresa platesc in avans pe un an .

 

+ 1 la ce zice raduu

 

Prezentari sau tips & tricks despre modele mai accesibile din cand in cand .

Edited by sax1987
Link to comment
Share on other sites

Noroc....ABONAMENT !!!

 

si ar mai fi ceva...ma gandesc ca pretul este un pic cam mic. eu zic ca mergea 25 lei/buc...mai ales ca este o revista atat de exclusivista si cu circuit oarecum inchis.

 

Dau altii bani multi pe Can Can uri si alte rahaturi ..UN AN INTREG

 

 

Este doar o parere personala rog ceilalti colegi sa nu ma critice.

 

Succes

Link to comment
Share on other sites

Zici tu ceva dar sa stii ca ne-am auzit vorbe de la unii cum ca ar fi scumpa...si atunci cand a fost 10 lei. :wacko:

 

Oricum ideea e ca de ea sa beneficieze cat mai multi din membrii forumului si pasionatii marcii. Daca va veti strânge cu mic cu mare atunci si pentru noi va fi mai usor. Speram ca acesta sa fie un nou inceput iar numerele sa curga cat mai multe.

 

Multumim!

Edited by michael
Link to comment
Share on other sites

Zici tu ceva dar sa stii ca ne-am auzit vorbe de la unii cum ca ar fi scumpa...si atunci cand a fost 10 lei. :wacko:

 

Oricum ideea e ca de ea sa beneficieze cat mai multi din membrii forumului si pasionatii marcii. Daca va veti strânge cu mic cu mare atunci si pentru noi va fi mai usor. Speram ca acesta sa fie un nou inceput iar numerele sa curga cat mai multe.

 

Multumim!

 

 

Pai stiu ca zic bine..Revista arata cum arata ( mai bine decat unele cu nume consacrate care gurg in tiraj de jdemii de bucati) munca este pe masura si nu iese saptamanal ..nici macar lunar. eu zic ca merita mai mult.

Repet...parerea mea strict.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.