Jump to content

Vand Bmw E30 328I Cabrio M-Tech 2 + Hardtop Wiesmann


BRANDEX

Recommended Posts

Vand BMW E30 318i Cabrio M-Tech 2

 

- Fabricatie 1993

 

- Motor 2.8i M52 + Cutie ZF + Blocant 3,15 ( se ofera si motorul de 1.8 )

 

- Vopsit recent Atlantis Blau Individual

 

- Hardtop Wiesmann

 

- Pachet M-Tech 2 Original Complet

 

- Prelata Noua Yellow Sun Flower facuta pe comanda in SUA

 

- Decapotare electrica

 

- Interior M3 E36 EVO ( VADERE ) retapitat + incalzire

 

- Cotiera Orginala BMW de E30

 

- Jante BBS RC pe 17" reconditionate 8J cu 9J + anavelope NOI Kumho 205/40/17 si 215/40/17

 

- Volan M-Tech 2 Nou

 

- 4 Geamuri Electrice

 

- Schimbator Iluminat

 

- Covorase ///M Edition Noi

 

- Suspensie Reglabila pe inaltime noua

 

- Mecanica noua

 

- Stopuri MHW originale

 

- Faruri cu Lupa Hella Galbene

 

- Semnale Galbene

 

- Proiectoare Galbene

 

- Pleoape Kamei

 

- Nari Kamei + un set de grile negre Noi

 

- Stergatoare Faruri

 

- Oglinzi Electrice incalzite + Tweetere in interior

 

- Antena Radio Electrica Noua

 

- ITP Octombrie 2012

 

etc

 

 

PRET: 10.000 EURO

 

Tel: 0733TUNING / 0723.13.95.65

YM: brandex2003

Link to comment
Share on other sites

hai bre, nu se gaseste nimeni sa-Ă­ imprumute o masina mai mare pana isi vinde omu mini-ul. Eu nu mi-as vinde lesinatura mea de matza daramite o asa bijuterie.

Hai, pe bune, unu care tineti o masina degeaba. daca se vinde, macar sa ajunga pe mana vre-unui coleg pasionat.

sau mai simplu hai sa-i cumparam toate marfa care o are pe stoc,face omu cascaval si isi ia alta ca sa o pastreze si pe asta...

Link to comment
Share on other sites

Un pasionat adevarat, s`ar uita ca are un motor mult mai mare cu frane de 318 .

 

La 10k ai putea sa`i schimbi si franele , linistit , daca nu din respect pt masina , din respect pentru banii care`i ceri ea.

 

Acum e cosciug pe roti !

 

Un pasionat ca tine ( cum reiese din primul tau post: http://www.bmwclub.ro/forums/topic/74808-bmw-e36-25i-automatic/page__p__1046410#entry1046410 ) ar trebui sa stie ca un 318i Cabrio din 93 are aceleasi frane cu 325i. Masina are discuri ventilate si perforate Zimmermann noi.

Dar ce sa facem si noi...ne plictisim

Edited by BRANDEX
Link to comment
Share on other sites

Ha ha ....sincer era mult mai usor sa se fi uitat macar de curiozitate pe topicul tau si ar fi vazut cata munca si bani ai bagat in urs.....iar printre altele ar fi remarcat si franele noi :D :D

Bafta la vanzare ....desi iti spun inca odata ca ar fi mare pacat sa-l dai....

Link to comment
Share on other sites

Cine-i de vina ca tu nu ai trecut in lista de modificari franele ?

 

Normal mi se parea sa intrebi, nu sa arunci cu noroi...si cum spuneam 318i Cabrio din 93 are aceleasi frane de fabrica cu 325i, deci nu era nicio problema daca lasam franele standard, dar le-am schimbat 1 ca erau discurile ovalizate, 2 pt mai multa siguranta.

Link to comment
Share on other sites

Un pasionat adevarat, s`ar uita ca are un motor mult mai mare cu frane de 318 .

 

La 10k ai putea sa`i schimbi si franele , linistit , daca nu din respect pt masina , din respect pentru banii care`i ceri ea.

 

Acum e cosciug pe roti !

 

Din cate am observat, tu cam postezi pe toate topic-urile fara a avea vreun real interes in a cumpara ceva. Vrei sa demonstrezi ca "le ai", dar esti pe langa. Nu mai polua toate anunturile cu ineptii. Sau esti precum multimea din Alexandru Lapusneanul...iesi la revolta, dar nu stii de ce?!?

 

BRANDEX, scuze pentru off-topic. On-topic: Sa-ti traiasca batranul si sa-i gasesti un cumparator care sa-l aprecieze asa cum trebuie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.