Jump to content

Vand Jante Cu Anvelope Bmw Oem Pe 16 - Stare F. Buna


MSasha

Recommended Posts

pai, nush ce sa zic, daca-mi faci o oferta buna la anvelope ti le dau separat, dar de ce nu iei tot setul gata echilibrat, echipat numai sa le pui pe masina si ai doua seturi, unu de vara si unu de iarna.
Link to comment
Share on other sites

pai, nush ce sa zic, daca-mi faci o oferta buna la anvelope ti le dau separat, dar de ce nu iei tot setul gata echilibrat, echipat numai sa le pui pe masina si ai doua seturi, unu de vara si unu de iarna.

pai am deja man 2 randuri de jante....si cel de vara tot aliaj ...cat vrei pe anvelope doar?

Link to comment
Share on other sites

din cate retin 7,5 j X 16 H2

dar diferenta (700 de lei) reprezinta jantele doar in situatia in care se hotaraste colegu sa i-a anvelopele, in caz contrar jantele separat nu le dau fara 800 de lei...

Link to comment
Share on other sites

din cate retin 7,5 j X 16 H2

dar diferenta (700 de lei) reprezinta jantele doar in situatia in care se hotaraste colegu sa i-a anvelopele, in caz contrar jantele separat nu le dau fara 800 de lei...

pretul e bun colegu'...inca studiez problema...dimensiunea asta nu mi-o recomanda producatorul si nu prea ma incanta asa mult talonul...60...e prea mult....dau un raspuns azi

Link to comment
Share on other sites

pretul e bun colegu'...inca studiez problema...dimensiunea asta nu mi-o recomanda producatorul si nu prea ma incanta asa mult talonul...60...e prea mult....dau un raspuns azi

ok, astept

 

Salut , niste jante pe 17 style 44 ai? sau aduci in viitorul apropiat ?

in momentul de fata nu am deloc pe 17, doar pe 18 sau 16,15

nu aduc in mod special jante, comercializez jantele care imi raman din dezmembrarea bmw-urilor

 

ce style sunt?

style 88

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.