Jump to content

Vând E46, 325i, 2004, avariat


adrianrus

Recommended Posts

Vând E46, 325i, mai 2004, avariat.

 

Ănmatriculat ĂŽn 23.07.2008.

 

AtaÂşat detalii tehnice.

 

Imagini Âşi preĂž aici.

 

120.800 km reali. 92.000 rulaÞi În Germania, 28.800 km rulaÞi În România. Motorul nu a fost afectat.

 

Maºina a fost ÎntreÞinutã exemplar, rulatã 28.000 km În România, dacã mai conteazã acest detaliu.

 

Celor interesaĂži pot oferi mai multe imagini.

 

Airbag-urile nu s-au activat deoarece nu purtam centurĂŁ.

features_kl40000_en_13282868676121793234814752937940.html

Link to comment
Share on other sites

nu te supara, dar cat ar costa reparatia ?

intreb in ideea ca una intraga, fara sa fi fost dauna totala costa vreo 7000-7500 maxim.

ca sa fie o afacere sa stai pe drumuri prin service dureri de cap cu toti cretinii sa repari masina asta ar trebui sa duca in total la maxim 6000 euro cu tot cu reparatie. oare reparatia doar 2000 sa fie , tinand cont ca doar o vopsire e vreo 1000 ? sa se poata cumpara oare un bot si un spate de e46 cu tot cu montaj cu restul de 1000 ?

 

vinde-o pe bucati, cred ca iesi mai bine decat vei primi pe ea intreaga.....atat cat mai e acum

Edited by mihai20
Link to comment
Share on other sites

Cineva a venit, a vĂŁzut maÂşina Âşi am primit o ofertĂŁ de 3200Euro. I-a plĂŁcut cĂŁ e ĂŽntreĂžinutĂŁ Âşi a decis sĂŁ o repare.

Am spus cã mã mai gândesc.

 

2000E mi se pare puĂžin Âşi prefer sĂŁ o dezmembrez la un service ĂŽn cazul ĂŁsta.

 

Oricum puteĂži cere informaĂžii la numĂŁrul 0746-022-145, observ acum cĂŁ nu am lĂŁsat date de contact.

Link to comment
Share on other sites

Cineva a venit, a vĂŁzut maÂşina Âşi am primit o ofertĂŁ de 3200Euro. I-a plĂŁcut cĂŁ e ĂŽntreĂžinutĂŁ Âşi a decis sĂŁ o repare.

Am spus cã mã mai gândesc.

 

2000E mi se pare puĂžin Âşi prefer sĂŁ o dezmembrez la un service ĂŽn cazul ĂŁsta.

 

Oricum puteĂži cere informaĂžii la numĂŁrul 0746-022-145, observ acum cĂŁ nu am lĂŁsat date de contact.

 

Ce mai stai pe ganduri? Eu nu as merge cu o masina reparata dupa un asemenea accident..chiar si reparata bine sunt convins ca o sa aiba tot felul de zgomote/greieri samd. Si pe langa asta, te cam rupe reparatia si nu stiu daca ai timp/chef/nervi pentru asa ceva. Bafta! :thumbsup:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

eu cumpar masini e46 pt dezmembrat

pe asta nu as da nici 1500 de euro

poate undeva la 6000 de lei

motor mare benzinar/fara cautare prea mare

avaria este dubla,fata/spate

interior sarac/fara dotari

nasol

mai bine o dezmembreaza cu rabdare si valorifica fiecare particica

 

mare dreptate +1 :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

sincer daca ai avut 3200e trebuia sa o dai ! ca sa o repari mai bagi de voie cel putin 3000 ... si nu se merita .... mai pui 1000 si cumperi una nelovita.

 

Oferta a picat ĂŽn momentul ĂŽn care i-am spus cĂŁ e 2.5 benzinĂŁ. Au fost n interesaĂži care au renunĂžat pe motivul ĂŁsta.

ScĂŁdem la 2500E

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.