Jump to content

Vand/Schimb BMW E34 52Oi 24V VANOS


Kitzsteinhorn91

Recommended Posts

VAND BMW E34 52Oi 24V VANOS sau SCHIMB cu E36 320i Coupe cu dotari si stare apropiate de cele ale E34-lui.

 

BMW E34 520i 24V Vanos

An: 1995

KM: 180.000 Reali

Dotari:

- jante aliaj 15"

- inchidere centralizata

- interior piele neagra

- scaune cotiera

- cotiera spate cu spatiu de depozitare

- scaune full electrice si incalzite

- proiectoare de ceata

- semnale fata/aripi/spate albe (OEM)

- discuri frana noi

- shimbat ulei recent + filtre (aer/ulei/benzina/habitaclu)

 

Masina este impecabila, s-au folosit numai piese originale BMW. Am la ea toate cartile (manual/carte service/carte Radio) si setul complet de chei (inclusiv cea mica de plastic).

Cum am precizat si mai sus, accept propuneri de schimb cu E36 Coupe, de preferat motor tot de 2000cmc si stare si dotari asemanatoare E34-lui.

 

Contact: 0724171719 / kitzsteinhorn91@yahoo.com

 

LE: Nu stiu de ce nu pot atasa poze. O sa pun un link cu niste poze de pe farcebook. (Se observa lampile originale galbene pe care le dau odata cu masina).

http://www.farcebook.com/media/set/?set=a.209086769131527.52872.100000906157009&type=3

Edited by Kitzsteinhorn91
Link to comment
Share on other sites

Se poate inchide... Prefer sa o vand undeva unde nu isi dau toti cu parerea fara sa fi vazut cu adevarat masina...

 

NU TREBUIE SA TE DESCURAJEZI SAU SA TE SUPERI...NIMENI NU ARE CEVA CU TINE SAU CU ALTI VANZATORI...VAD ZECI DE MASINI DIN 93-95 SI MAI NOI SUPRAEVALUATE CHIAR DACA STAREA LOR DE FUNCTIOANRE ESTE FOARTE BUNA SI ARATA BINE....ORIUNDE O VEI PUNE...CHIAR DACA NIMENI NU ITI VA SPUNE, TOT ACEEASI PARERE VA AVEA...EU INCA ODATA ITI DORESC SUCCES...SINCER MA BUCUR DACA IEI BANII PE EA...IN FOND...E DOAR UN PUNCT DE VEDERE CEEA CE AM SCRIS.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Pretul e aberant. Sorry, dar poate sa fie fara defect din punct de vedere mecanic. Fara clima automata, fara OBC IV si cu casetofonul ala, fara cruise control... Jantele sunt prea mici pt masina... Trapa are?

Sorry, dar 4-5k euro pe un E34 nu se justifica. Aia sunt bani de M5 aproape decent sau un 540i dotat in ceea ce se numeste "mint condition".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.