Jump to content

Vand Bmw 316 1993


AndreiGino

Recommended Posts

Eu vreau 1700 euro. Masina e euro 1 , asta mi s.a spus la RAR. O poti inmatricula pe Bg f usor cu 500 de euro, si in banii astia intra si platforma. Eu nu stiu ce masina avea ,, baiatul ala,, dar stiu ce am eu. Masina e in stare pefecta. Daca vreti va pot face rost de o masina asemanatoare inmatriculata deja pe Bg la 700 de euro... Dar nu stiu cat va va tine. Da acum fiecare cu parerea lui
Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau ca ma bag in discutie insa Bulgaria nu este o optiune a unei masini. Ii aud pe toti ca masina se poate inmatricula pe Bulgaria, de parca vine cu dotarea asta din fabrica... Ai dat cam putine detalii despre ea, si nimeni nu ar da 1700euro pe ceea ce ai descris tu, mai ales ca este EURO1. Pune macar mai multe detalii.
Link to comment
Share on other sites

colegu , tu faci misto ? te-ai uitat pe anunturile auto sa vezi despre ce este vorba pana sa pui pretul la a ta ? vezi ca la 2000 euro deja gasesti e46 iar la 1000 sunt zeci de anunturi cu e36 , dar nu are nimic tu cere , iti recomad sa ridici pretul , nu e cam putin 1700 mi se pare chilipir ... Edited by RazvanCRD
Link to comment
Share on other sites

Da nu va obliga nimeni sa cumparati de la mn:)) Sunteti liberi sa luati de unde vreti voi. Si vas ruga sa pastrati irooniile astea pt voi. nu cred ca are nimeni nevoie de ele. daca aveti cv interesant de spus spuneti, daca nu abtinetiva. multumesc.
Link to comment
Share on other sites

Ceea ce am spus eu cred ca este destul de interesant...

Nu am pus-o eu pe a mea la banii astia care stiu ca e masina zdravana, am circulat 802km in Romania si o buba n-a avut. A ta e model mai vechi, nici dotari nu pare sa aibe atata timp ce nu ai specificat iar la jante nici capace nu ai... Iti recomand sa studiezi piata auto inainte de a vinde o masina.

 

Revin cu rugamintea de a pune mai multe poze si detalii despre dotarea masinii.

Link to comment
Share on other sites

Ceea ce am spus eu cred ca este destul de interesant...

Nu am pus-o eu pe a mea la banii astia care stiu ca e masina zdravana, am circulat 802km in Romania si o buba n-a avut. A ta e model mai vechi, nici dotari nu pare sa aibe atata timp ce nu ai specificat iar la jante nici capace nu ai... Iti recomand sa studiezi piata auto inainte de a vinde o masina.

 

Revin cu rugamintea de a pune mai multe poze si detalii despre dotarea masinii.

 

Hai sa.ti spun cv. Aici nu stam sa vedem a cui masina e mai tare, dc a mea costa mai mult ca a ta. Masina e din 93, a rulat toata viata ei pe germania, vopseaua este originala fara nici o zgarietura, motorul de 1.6 i , interior nu are nici un defect, MP3, dublu climatronic, ABS, aibag sofer. Masina vine cu janetele din poza pe care sunt puse cauciucuri de iarna dar si cu un set de jante xu cauciucuri de vara. Eu nam intrat la anuntul tau sa spun ce are si ce nare masina ta. Masina mea a rulat doar 3 luni pe Ro cat a avut numere rosii. Va asigur ca nu bate nimic, amortizoarele sunt noi. Nush ce asteptari si la ce dotari speri tu pt o masina din 93 si la banii astia. Nai de unde sa stii cum e masina asta. Nai mers cu ea, nai vazuto. Alte informatii mai doresti?

Link to comment
Share on other sites

Am vazut si eu anuntul tau :)) stii cei amuzant? Ca vii aici si iti dai cu pareerea. Dar si tu esti cam in aceeasi situatie. E evident dc am la masiana mea un pret mai mare. E mult mai ingrijita + ca masina ta, in parcare sta cam stramb. Fa o mica comparatie numai la aspect. Si te rog fii sincer. Crezi ca BMW.ul tau arata mai bn? in afara de trapa si geamuri electrice nai nimic special. Eu stiu ce masina am, tu asemenea. nare rost sa ne dam cu parerea aiurea.

 

Si ca sa fii tu multumit maine pun mai multe poze.

Link to comment
Share on other sites

Ti-am cerut doar mai multe detalii despre ea, poate sunt interesat si vreau sa stiu motivul pentru care masina asta face 1700euro, nu am bani sa-i arunc pe orice harb...

Nici cu diferenta de la tine si nu ti-as da masina mea... A ta o gasesc in orice targ. Ti-am lasat mesaj pentru faptul ca am vazut diferenta intre a mea si a ta, doar ca tu pe a ta ceri mai mult fara vreun motiv intemeiat.

 

Ia-l ca pe un UP ca nu vreau sa-ti stric topicul si sa comentam la infinit.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

E euro 1,am si eu un M40 inmatriculat cand era taxa mai mica,dar asta nu schimba cu mult datele problemei ,referitor la inmatriculare in momentul asta.

O voi inmatricula pe BG zilele urmaroare. Nu se merita sa dau o taxa care depaseste valoarea masinii...pe Ro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.