Jump to content

Vand e46 320d 1999 clima scaune incalz inm ro 2009


electrificatoru

Recommended Posts

e46 320d

an 1999

clima functionala

scaune incalzite

inmatric ro 2009

itp 2013 asig inca 4 luni

tehnic ok ca sa nu zic ca e impecabila

estetic probleme in iarna asta de la turturii cazuti....

revopsita in graba pe plafon

inlocuita bateria, daca se mai incalzeste ii vopsesc si capota

consum extrem de mic 5% la 130-140 la ora

motorul merge ca un ceas elvetian

webasto

duze stropitori incalzite

daca mai imi amintesc ceva..adaug pe parcurs..pret 3950Euro 0725669991

post-53754-0-62437300-1330378786_thumb.jpg

post-53754-0-78912900-1330378793_thumb.jpg

post-53754-0-94580600-1330378800_thumb.jpg

post-53754-0-22635300-1330378809_thumb.jpg

post-53754-0-81952100-1330378820_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ai si sistem hi-fi, scaune sport cu alcantara, jante aliaj...

ai avut si xenon, sau e schimbat panoul de lumini...

LOL...HI FI DOAR BOXELE CA ARE ACUM UN RCAS ORIGINAL, JANTE DA...AVEM...IN PRET...

SCAUNE NESPORTIVE....CI DOAR NORMALE CU INCALZIRE....FARURI MEGASPORT CHINATOWN..CA ASTEA AU PICAT LA MOMENTUL RESPECTIV..STOPURILE SE VAD...SUNT SUPERBRIGT...EXTRASCLIPITOARE PE LED...:D..XENON INCA MAI ARE PE SCURTA..INCLUSIV ANGEL PE LED...PT BANII ASTIA EU ZIC CA E UN PRET CORECT PT CINEVA CARE-SI DORESTE UN BMW SA SI-L FACA PE GUSTUL LUI..REPET...PRETUL E NEGOCIABIL

Link to comment
Share on other sites

De acord cu tine, pretul e corect daca si masina e ok. Bisnitarii cer 4000 pe una neinmatriculata...

Dar o observatie: nu stiam ca ceasul elvetian consuma 5% la 140 ora. Sa fim seriosi, e 2.0d nu 1.9 tdi! Nici ala nu consuma asa de putin la viteza aia...

TIN SA TE CONTRAZIC...EU ITI POVESTESC DIN PRACTICA...PE BORD AM AVUT AFISAT SI 3,9% CONSUM LA DRUM LUNG..ATUNCI MERGEAM CAM CU 120 MAXIM...DACA NU MA CREZI TE INVIT LA TEST DRIVE, IN CEEA CE PRIVESTE CEASUL ELVETIAN M-AI DEZAMAGIT..CREDEAM CA PRINZI IDEEA...

4000 E PRETUL LA MASINA CA SA SCAP DE EA..NU CA SA FAC CONCURENTA SI SA STAU CU EA 2 ANI..E OFERTA PREA BUNA LA CE DOTARI ARE SI CA E INM RO IN 2009

Link to comment
Share on other sites

Nu te agita asa ca am glumit la faza cu ,,ceasul elvetian''.

 

Ok, vad ca nu vrei sa lasi nimic de la tine cu consumul. Sa presupunem ca un 2.0d din '99 consuma 5%. Atunci un 2.0d ultima generatie cat consuma? 4%? Daca e sa o luam asa, un 1.9tdi consuma 3,5%, un 1,7d consuma 3%, un 1.4tdi consuma 3% iar un smart diesel consuma 2%! :frantics: Bullshit!

Link to comment
Share on other sites

@electrificatoru: in limbaj de internet, faptul ca scrii cu majuscule inseamna ca strigi la noi...te rog scrie conform regulilor.

multumesc!

ms de informatie, nu eram in tema..:D

 

Mai pune poze cu partea frontala...pare sa fi fost avariata serios, nu sta nimik cum trebuie, si eu cred ca a avut xenoane..

 

si pune-ti si tu locatia sa stie lumea d unde esti...

inca are xenoane, sa zicem ca au cazut turturi pe ea....capota e luata din dez...nu a fost atinsa

 

Eu cred ca in militari ca imi pare cunoscuta capota aia.. :D

se poate vedea oriunde in Bucuresti...vad ca esti prea atent la masina, este adevarat, e si prin militari la plimbare...:)

 

salajan dupa atidudine.

Bucuresti era de ajuns:D

 

Nu te agita asa ca am glumit la faza cu ,,ceasul elvetian''.

 

Ok, vad ca nu vrei sa lasi nimic de la tine cu consumul. Sa presupunem ca un 2.0d din '99 consuma 5%. Atunci un 2.0d ultima generatie cat consuma? 4%? Daca e sa o luam asa, un 1.9tdi consuma 3,5%, un 1,7d consuma 3%, un 1.4tdi consuma 3% iar un smart diesel consuma 2%! :frantics: Bullshit!

 

''i-am pus HOH in webasto si gadila pistonu' la 3,5/100 daca o las la relanti''' ..........asadar...consuma f putin pt buzunarul meu...3,5 -6% afara....e consum f mic....intreadevar la mine arata cam 10% in oras...deci sa credem calculatorul masinii....

Edited by electrificatoru
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
lol, trai-ti-ar familia mucificatorule, insa fata acestei masini este de-a dreptul ingrozitoare, totul e aiurea la masina asta, parca-i pusa laolalta de un orb, un ciung si-un nebun :LMAO: Bara aia de la ce masina e ? Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

lol, trai-ti-ar familia mucificatorule, insa fata acestei masini este de-a dreptul ingrozitoare, totul e aiurea la masina asta, parca-i pusa laolalta de un orb, un ciung si-un nebun :LMAO: Bara aia de la ce masina e ?

seria 4....:)) esti tare :)) o fac cand vine caldura....''o mucific eu''

Edited by electrificatoru
Link to comment
Share on other sites

7. Initiatorul topicului poate da un singur UP la 7 zile de la ultima sa postare. Nu se admit UP-uri date mai repede de 7 zile de la ultima postare sau UP-uri date de catre alta persoana decat initiatorul topicului. Exceptia UP-ul la 7 zile va fi permis doar atunci cand initiatorul doreste sa scada 10% din pret. Daca se da UP inainte de cele 7 zile topicul va fi inchis 10 zile. Sunt considerate UP-uri si actualizarile de stocuri, noi produse, sau postarea de poze in intervalul celor 7 zile. Din acest motiv, topicurile trebuie sa contina cat mai multe informatii inca de la deschiderea lor.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.