Jump to content

Curatenie in garaj : Interior piele E90 , bara spate , modul stergatoare si nuca


Recommended Posts

Vand bara spate de e90 titan silber . Prinderile sunt OK , usoare zgarieturi , punctate ( pentru cine are nevoie in aceasta culoare se poate monta direct fara revopsire ). Bara are gauri pentru senzori de parcare (aftermarket 19mm diametru ) O vand pentru ca am facut upgrade-ul la Pachet M

Pret 250 RON sau cea mai buna oferta

contact 0722365397 Vlad

post-50188-0-70890500-1330865303_thumb.jpg

Edited by VNB
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Reinviu topicul asta pentru ca tocmai ce am luat bara in picioare zilele astea asa ca trebuie sa plece .

1.Pentru bara originala BMW , pret nou 125RON sau prima oferta civilizata .

Adaug la vanzare :

2. Bloc semnalizatoare/stergatoare parbriz , FARA pilot automat , fara stergatoare cu senzor de ploaie : 150 RON

3. Interior din piele neagra (Dakota Black) cu scaune fata incalzite , reglabile pe inaltime . Vine cu tot cu fete de usa . Stare buna ,provine de pe masina mea de 67000 km , CU UN MIC DEFECT PE SCAUNUL SOFERULUI . 400 EURO sau prima oferta civilizata

Link catre poze cu interiorul : My link

Pentru interior as prefera predare personala , in Bucuresti , din 2 motive : Vreau sa se vada ce se cumpara si nu stiu cat ar fi curierul pentru un colet asa de mare , DAR sunt dispus sa trimit oriunde in tara , atata vreme cat cumparatorul isi asuma costurile de expeditie .

 

 

Rog un moderator sa schimbe numele topicului in " Curatenie in garaj : Interior piele E90 , bara spate , modul manete "

Edited by VNB
Link to comment
Share on other sites

"defectul" este o crapatura pe sezutul scaunului soferului . Asa am luat-o si in15.000 vad ca nu a facut figuri , in sensul de a se mari .

Tapiteria o stiam de dakota black . Ma uit maine pe manifest , ca am gasit o foaie cu optiunea de interior prinsa de dedesubtul banchetei spate .

 

Daca te intereseaza lasa o oferta pe PM si vorbim

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu dati banii pe prostii luati scaune cu incalzire copii !frantics.gifPentru Craciun vin cu o funda mare rosie deasupra , numai bune de pus sub pom .=

Serios acum 1400 ron pentru interior SENSATEC(piele eco sau ce-o fi) in stare buna spre foarte buna cu scaune fata incalzitepopcorm1.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.