Jump to content

jante seria 3 pe 19 oem


Recommended Posts

jante originale bmw model 230

 

made in Germania

 

8jx19 si 9jx19

 

PRET 500 euro negociabil

aduse di Germania ne rulate in ro

una este un pic zgariata se vede in poza in rest nu sunt strambe sau sudate sau sarit lac

tel 0732409492

 

poze

post-22432-0-08214000-1331017350_thumb.jpg

post-22432-0-04963800-1331017524_thumb.jpg

post-22432-0-67607700-1331017547_thumb.jpg

post-22432-0-83254000-1331017580_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

650 euro jante scumpe??....

sunt foarte ok la pret mai ales ca e si putin negociabil,le-as fi luat eu pt ca sunt in cautare de jante dar la ce zgarituri au trebuie vazute la fata locului cu atentie si mai ales puse pe stand la vulcanizare,sa nu fie "patrate"

Link to comment
Share on other sites

Nu au fost folosite in Romania? Cum dovedesti asta?

Imi "plac" toti cei care vin cu texte de genul asta!!! Daca faci o afirmatie, dovedeste-o. Sau, trebuie s-o luam "de buna" pt ca spui tu? Si, unde au fost lovite in halul ala? In Germania, pe autostrada?

Renunta la "glume" de genul asta. Merci

Link to comment
Share on other sites

650 euro jante scumpe??....

 

eu vad pretul asa

jante 500 euro

verificare jante x lei

plimbare la reconditionare

reconditionare 150-200 euro

ridicat de la reconditionare

plimbare la montaj anvelope+echilibrare

si la sfarsit inca 50 de euro capacele centrale

 

mie imi ies vreo minim 750.

 

prea multa bataie de cap ca la sfarsit sa ai niste jante revopsite supraevaluate.

 

autorul este liber sa ceara cat vrea, ca doar sunt rupte in bordurile din germania. bordurile noastre sunt mai fraiere?

Link to comment
Share on other sites

aham,am inteles..pai poate un set original nevopsit,in stare f buna,costa cam 900-1000,si apoi punem calculele tale,curier,verificare,si benzina pana la verificare...mie unul mi se pare un pret normal pt niste jante zgariate.Chiar mi se par fite astea,domle au fost zgariate,pai cata lume nu are astfel de jante,refacute profi si noroc bun!
Link to comment
Share on other sites

puteti crede ce vreti sunte-ti liberi la opinie de aceea e forum .eu doar zic ca sunt doar zgariate nu strambe sau sudate si ca sunt originale si ca se pot duce la vulcanizare si se pot verifica si ca pretul e negociabil

plus va dau cuvantul meu ca nu au fost rulate in ro daca nu ma credeti asta e . de justificat puteati vedea din poze ca nu sunt pozate in ro da no

Link to comment
Share on other sites

puteti crede ce vreti sunte-ti liberi la opinie de aceea e forum .eu doar zic ca sunt doar zgariate nu strambe sau sudate si ca sunt originale si ca se pot duce la vulcanizare si se pot verifica si ca pretul e negociabil

plus va dau cuvantul meu ca nu au fost rulate in ro daca nu ma credeti asta e . de justificat puteati vedea din poze ca nu sunt pozate in ro da no

 

explica-mi si mie cum pot sa-mi dau seama ca pozele alea nu sunt facute in ro? k eu nu inteleg...

Edited by Briz
Link to comment
Share on other sites

Din pacate, din poza ne dam seama doar ca este facuta cu un BlackBerry 9630 pe data de 03.03.2012 la ora 17:38:27.

 

Ca sa iti spuna si locatia, data viitoare ia un iPhone.

 

Avand in vedere ca sunt gata "aduse di Germania", inteleg ca ai alergat intr-un suflet pe drum ca sa le postezi pe 06.03.12 la ora 09:06

 

Cateodata ma plictisesc. :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.