Jump to content

BMW M5 E 39 400 CP 5.0 L


ALEX L

Recommended Posts

absolut perfect de acord cu tine E 39 arata mult mult mai bine decat E 60 , dar cand o masina are 15 ani are 15 ani din pacate

e greu de gasit un e 39 care sa arate bine si daca il gasesti este la pret de E 60 nu o sa il mai vinzi niciodata in tara noastra

sa va arat ce masina am vazut in weekend pe strada asa ceva este intradevar o raritate nici nu vreau sa ma gandesc cat costa

  • Like 4
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Incredibil la ce preturi a ajuns un M5 E60...si LCI pe deasupra si putini km, daca or fi reali.

 

Daca gaseam la asa pret cand cautam eu masina, imi luam categoric M5.

 

De curiozitate, cat vrei sa-i oferi daca 21.500 EUR ti se pare mult?

Link to comment
Share on other sites

absolut perfect de acord cu tine E 39 arata mult mult mai bine decat E 60 , dar cand o masina are 15 ani are 15 ani din pacate

e greu de gasit un e 39 care sa arate bine si daca il gasesti este la pret de E 60 nu o sa il mai vinzi niciodata in tara noastra

sa va arat ce masina am vazut in weekend pe strada asa ceva este intradevar o raritate nici nu vreau sa ma gandesc cat costa

http://www.mobile.de/ro/marc%C4%83/bmw/model/330/vhc:car,pgn:2,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:bmw,frn:1960-01,frx:1975-12,ccn:2601/pg:vipcar/193489057.html

 

cat un M5 E60.

Link to comment
Share on other sites

Ma gandeam la un 17000 dupa o verificare la sange , masina este de vanzare de ceva timp si nu cred ca se vinde prea usor

Mai era una de bacau sau iasi din 2005-2006 care era la 15500 si baunuiesc ca sa vandut mult sub pretul ala recent

As fi preferat un M3 e 92 pe cutie manuala exista unul de vanzare la vreo 21000 dar nu prea imi inspira incredere

Intradevar partea cu smg-ul de pe M5 nu prea imi place nici mie as prefera o cutie manuala dar nu prea exista asa ceva

Edited by ALEX L
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

e frumos M5-ul acela argintiu, insa verifica bine istoricul, pentru ca vad ca vanzatorul e o societate de leasing :rolleyes: . Mai era un M5 E60 pe la SB tot al unei societati de leasing, ala cred ca a avut la proprietari de nici ei nu mai stiau si evident ca toti o tineau putin si o dadeau inapoi sau le era luata dar nu inainte de a-i rupe fasul bine si evident ca avea o intretinere facuta precar...

 

pretul e bun, insa fie o ascunda o taxa neplatita fie alte probleme de ordin tehnic sau poate chiar vor sa scape de ea, merita cel putin inspectata daca tot esti hotarat.

Edited by mik15
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Din cate stiu acum cativa ani cand a fost introdusa taxa dupa emisile de CO2 cine nu le avea trecute in carte mergea la RAR si li se trecea valoarea data de producator. La masina de fata sunt 292g/km. Timbru de mediu aprox 4500e.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Nu m-am hotarat inca dar as prefera un m3 e 92 din pacate e foarte greu de gasit unul in stare foarte buna. M5 e39 e o masina buna daca imi dai mai multe detaliinsi poze te pot ajuta cu un sfat. In ro nu cred ca mai poti sa gasesti una buna iar afara sar binisor de 10000 si nu prea merita Edited by ALEX L
Link to comment
Share on other sites

Daca te referi la ala din TM nu este ala difera interiorul si are alte jante era de vanzare cand l-am cumparat si eu si atunci avea 225.000 km.A fost ok si m5 - ul meu dar din pacate varsta de 15 ani e ceva , tragea bine dar era destul de dificil de condus in oras si era foarte grea app 2 tone
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.