Jump to content

Recomandare service geometrie


BADICA

Recommended Posts

Unde sa fac si eu geometria in Bucuresti la un e46 din 2004? dupa ce am schimbat bucsele de la bascula masina a inceput sa traga dreapta.am uitat sa fac geometria si dupa 4000de km cauciucurile de iarna sunt tocite pe interior.sa fie si din amortizoare?nu bat dar trebuiesc schimbate ca sunt ale masinii si am vreo 160.000km. Edited by BADICA
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Am si eu nevoie de o recomandare pentru un service sa fac geometria, de cand am schimbat cauciucurile de iarna a inceput sa traga dreapta.

 

Din discutii vad ca Autosoft si Norauto sunt de evitat.

MHS - sunt pareri pro si contra

Filaret - cat de cat ok

Baneasa - nu mai au promotia si costa 350 Ron geometria

Autozone - Enders vad ca zice ca e ok

Link to comment
Share on other sites

Autosoft Militari desi am avut reticente a iesit f bine ,am spus si pe topic la mine e prima oara cand plec de la un unghi cu volanul perfect drept si masina nu trage aiurea . Sediul e nou are maxim 1 an . Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

Si pe mine m ar interesa o parere , unde ar fi cel mai bun service roti in bucuresti pt schimbat anvelope , echilibrat , geometrie. De ce sunt de evitat Autosoft ? Eu credeam ca sunt cei mai buni....

Ieri am facut alinierea la autosoft si pot sa spun ca deocamdata sunt multumit! Volanul sta drept si totul pare ok!

Link to comment
Share on other sites

Hill serv pe Turnu Magurele. E din reteaua premio. Baiatul care m-a servit a fost foarte ok. Facea masina urat: m-am dus, a masurat, s-a uitat pe sub, etc. si mi-a zis ca directia e buna. Apoi mi-a zis ca 90% un cauciuc de pe fata e oval sau "stricat", mi-a si zis care. Am luat altele noi (nu de la ei) si s-a dovedit ca a avut dreptate.

Parca 65 ron a costat, nu sunt sigur

Edited by ONF
Link to comment
Share on other sites

Am si eu nevoie de o recomandare pentru un service sa fac geometria, de cand am schimbat cauciucurile de iarna a inceput sa traga dreapta.

 

Din discutii vad ca Autosoft si Norauto sunt de evitat.

MHS - sunt pareri pro si contra

Filaret - cat de cat ok

Baneasa - nu mai au promotia si costa 350 Ron geometria

Autozone - Enders vad ca zice ca e ok

 

Mhs sunt ok( doar daca ai jante OE si cauciucuri bune) aprox 250 lei

Link to comment
Share on other sites

Eu am fost de vreo 3 ori la Auto Soft pe calea Dudesti, multumit de fiecare data. Se respecta ora programarii, personal amabil, pret bun ( a fost vreo 80 de lei pt fata ) si reglajul a fost corespunzator.

 

Autosoft Dudesti sunt cei mai aproape de mine, doar ca am vazut foarte multe review-uri negative pe forum, desi am vorbit personal cu 3 persoane care au fost multumite.

 

Imi pare rau ca nu am prins oferta de la Bavaria in jur de 200 Ron.

 

Am cauciucuri noi de iarna si jante de tabla, jantele nu sunt noi.

Edited by Mihai Andrei
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.