Jump to content

Imbracat volan piele


ebay

Recommended Posts

Da dar e scump.

E pe vvforum un baiat de la Arad care face treaba buna cu 150ron pentru volan normal si 200ron daca vrei sa ti-l faca cu mai multe forme, alea, alea...

Plus ca e caracter ;)

 

ady_desper are id-ul daca nu ma insel. Daca vrea cineva link cu lucrarile lui, dau.

 

 

Are o mare problema, ca in imobiliare : locatia...

Link to comment
Share on other sites

Nimic mai gresit.

Iti povestesc cum am procedat eu.

 

Trimiti volanul cu fancourier si il primesti ziua urmatoare. Adica in total 3 zile.

Lucrarea, dureaza circa 4 ore. Deci Adi iti poate pune volanul la curier in aceeasi zi in care il primeste.

 

La mine, fiind din Galati, asa a durat. L-am pus la curier luni dimineata, marti era la Adi si astazi, adica miercuri, ma duc la ora 14 la fancourier sa-l ridic. Costurile de transport totale se ridica la cca 50ron.

Link to comment
Share on other sites

Eu am luat de la curier volanul de la el.

A iesit foarte foarte bine.

 

Si stiti ca eu sunt chitzibusar...

 

 

 

Hmm, asta chiar e marlanie.

Pai ce sa treaca ma baiatul ala la comercial. El poate face un volan sau poate nu face, de unde plm sa dea ala cotizatie la imparatie in fiecare luna?

Pai el se compara cu cei care vand piese si alte alea pe forum?

 

Omul are cont pe mai multe forumuri si nu plateste bani, in mod firesc pentru nivelul "afacerii" lui, era normal sa nu vrea aici sa treaca la sectiunea comercianti ca el nu comercializeaza nimic ci doar imbraca volane in piele la un pret destul de mic.

 

Asa ajungem la vorba lui ClaudiuBWR cand zicea ca daca se baga taxa, creste pretul pieselor si cine are de pierdut? Pai forumistul, prostul de forumist pasionat care intra zilnic si face trafic (pe internet) aici.

Din partea mea un mare HUOOOO la faza asta, sa va fie rusine daca ati ajuns sa cersiti ca milogii de la un amarastean care munceste si se agita sa faca si el un pospai de ban de-o Cola.

 

 

P.S. sper totusi sa nu fie asa si respectivul sa nu aiba topic din alte motive... altfel...

Edited by d-rive
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Eu l-am rugat sa-mi puna si doua bucati de piele perforata separat, sa le pun pe niste manere. Sunt destul de mari. Nu mi-a luat niciun ban omul pe ele.

Mai rar asa ceva in ziua de azi... eram dispus sa platesc pielea respectiva dar nici nu s-a pus problema.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
De curand mi-am luat volanu de M si am rupt internetul ca sa gasesc un tapiter pe gustul si asteptarile mele. La recomandarea lui d-rive m-am uitat la lucrarile lui ady_desper si mi s-au parut foarte ok. Am vb cu el la telefon si asa cum ne-am inteles i-am trimis vineri volanul m + schimbator + manson schimbator + manson frana de mana. Pachetul a ajuns marti si am fost UIMIT de cat de bine a lucrat volanul, e ca de fabrica, schimbatorul din nou excelent si fustele lucrate ok. Toate de mai sus in pretul de 200 de lei. Deci nu pot decat sa-l recomand pentru calitatea lucrarii si pretul mai mult decat FOARTE BUN. O sa fac poze maine sa vedeti diferenta intre ce am avut pe masina si ce a facut ady.
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 year later...

Inainte de toate tin sa multumesc celor care m-au recomandat si nu in ultimul rand celor care m-au criticat (uneori criticele ajuta la perfectionare )

Avand in vedere ca am fost pe acest forum de la inceput ,sustin reduceri pentru membri clubului Bmw ,chiar daca din cauza unor neintelegeri am fost nevoit sa renunt la sectiunea comerciala(sincer datorita membrilor acestui forum o spun cu parere de rau ).

Cu respect fata de voi (membri acestui forum)imi permit a afisa anumite reduceri pt.voi si nu in ultimul rand un sincer Multumesc datorita faptului ca m-ati ajutat sa ma ridic la inceput ,care pt mine conteaza enorm .

Asa ca rog cei care va apela la serviciile mele de pe acest forum ,de acum inainte sa specifice (sunt membru bmw club dar si masina sa fie Bmw)

preturile sunt urmatoarele ;volan imbracat de catre fabrica 250 ron pt membri clubului 170 ron

;fusta schimbator 50 ron pt membri clubului 40 ron

;nuca schimbator 50 ron pt membri clubului 40 ron

;fusta frana de mana 50 ron pt membri clubului 40 ron

 

 

contact Adrian

0723 580 943

http://www.tapiterie-auto-ag.ro

post-37874-0-06075700-1390728830_thumb.jpg

post-37874-0-30800600-1390728838_thumb.jpg

post-37874-0-30247100-1390728851_thumb.jpg

post-37874-0-37949500-1390728867_thumb.jpg

post-37874-0-95739700-1390728885_thumb.jpg

post-37874-0-74770400-1390728910_thumb.jpg

post-37874-0-36821900-1390728918_thumb.jpg

post-37874-0-09009700-1390728927_thumb.jpg

post-37874-0-32160800-1390728940_thumb.jpg

post-37874-0-35747400-1390728951_thumb.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Salut, am si eu cateva nelamuriri.

Am urmatorul model de nuca, poti sa-l imbraci in piele precum acesta?

Si tot din acelasi model de piele, se poate face si mansonul franei de mana?.

Daca da, spune-mi cat dureaza si cat ma costa.

Multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.