Jump to content

Imbracat volan piele


ebay

Recommended Posts

Salut, am si eu cateva nelamuriri.

Am urmatorul model de nuca, poti sa-l imbraci in piele precum acesta?

Si tot din acelasi model de piele, se poate face si mansonul franei de mana?.

Daca da, spune-mi cat dureaza si cat ma costa.

Multumesc anticipat.

le pot face cu cea mai mare placere .

 

Va rog daca doriti sa apelati la serviciile mele (0723 580 943 ).

Nu vrea sa se creada ca o fac pentru reclama ,postul de mai sus este pentru a multumi membrilor forumului.

Din pacate pentru a nu se sterge postul de catre admin nu am sa mai raspund decat telefonic.

 

va multumesc pt intelegere Adrian .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

S-a rupt, s-a deteriorat pielea de pe volan sau celelalte elemente din interiorul masinii tale?!

Nicio problema, schimb pielea uzata de pe orice model de volan sau imbrac orice fel de volan in piele naturala, speciala pentru industria auto, in diferite nuante sau combinatii de nuante inclusiv piele perforata, Nappa sau Alcantara. In plus pot imbraca orice element din dinterior in piele, inclusiv cotiera, mansoane, trimuri, stalpi etc

Lucrarile se realizeaza in timp foarte scurt si cat mai asemanatoare cu cele de fabrica.

Pentru detalii si comenzi accesati : imbracvolane.ro

farcebook: Imbrac volane

Oras: Constanta

Telefon : 0757 077 770

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Am investit timp, pasiune si suflet in ceea ce am realizat pentru a fi la cel mai inalt nivel. Am avut mii de telefoane primite, sute de metri patrati de piele folosita, nenumarati clienti multumiti care ne-au recomandat prietenilor si cunostiintelor lor.

Drept cadou va oferim noul site mult mai usor de folosit si va multumim ca ati ales serviciile noastre. www.imbracvolane.ro

post-53455-0-60591300-1414518624_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Salut,

 

Cateva intrebari...

1. Cat costa?

2. Cat dureaza?

3. Dc vin in week-end la mare se poate face volanul?

Unde mai exact in Cta?, in oras sau ?

Mersi frumos

 

Salut si scuze de intarziere

 

1. In jur de 300 de lei.

2. 2-3 ore.

3. Da, sambata am program de la 9 la 18 la atelier.

Atelierul se afla situat in Constanta, in piata I. L. Caragiale. Pe site, la sectiunea contact, ai harta.

Link to comment
Share on other sites

Salut si scuze de intarziere

 

1. In jur de 300 de lei.

2. 2-3 ore.

3. Da, sambata am program de la 9 la 18 la atelier.

Atelierul se afla situat in Constanta, in piata I. L. Caragiale. Pe site, la sectiunea contact, ai harta.

 

 

Ti-am scris in august cand veneam week-end de week-end la mare, sa vad acun,

Mersi oricum de raspuns!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Toate lucrările se realizează din piele naturală specială pentru tapiţerie auto, importată de la marii producători renumiți în industria prelucrării pieilor de bovină, sau Alcantara, un material inovator, de lux, care combină eleganţa estetică şi valorile funcţionale.

Avem în stoc peste 50 culori de piele de la cele mai des întâlnite nuanțe folosite la interioarele mărcilor renumite de autoturisme, dar și o paletă de peste 750 de culori disponibile la comandă, livrabile în 1-2 saptămâni de la lansarea comenzii culorii necesare interiorului dumneavoastră.

Alegerea corespunzătoare a nuanțelor pieilor și pasiunea pentru cusătura perfectă, dată de ața de cusut dură din filamente continue cu tenacitate ridicată de poliamidă, îndeplinesc criterii de performanță ridicată și reflectă un aspect final într-o manieră impresionantă, acestea fiind scopul și ambiția noastră.

Lucrările se realizează doar în Constanţa şi se execută pe bază de programare telefonică. Ne puteți trimite comenzi prin curierat din toată ţara, la care ne dăm silința să le returnăm cât mai curând posibil, pentru a nu creea inconveniente în activitatea dumneavoastră. Costurile pentru timiterea și primirea pieselor prin curier, sunt suportate de către clienți.

Demontajul şi montajul pieselor sau elementelor interioare sunt executate cu profesionalism și pregătire profesională corespunzătoare, pe care vi le oferim în mod gratuit, fără alte costuri suplimentare, pentru lucrările realizate în Constanța.

 

Programari la> 0757 077 770

post-53455-0-49152400-1455224175_thumb.jpg

post-53455-0-10552300-1455224192_thumb.jpg

post-53455-0-67971200-1455224199_thumb.jpg

Edited by bmw330i
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Toate lucrĂŁrile se realizeazĂŁ din piele naturalĂŁ specialĂŁ pentru tapiĂžerie auto, importatĂŁ de la marii producĂŁtori renumiți ĂŽn industria prelucrĂŁrii pieilor de bovinĂŁ, sau Alcantara, un material inovator, de lux, care combinĂŁ eleganĂža esteticĂŁ Âşi valorile funcĂžionale.

Avem ĂŽn stoc peste 50 culori de piele de la cele mai des ĂŽntâlnite nuanțe folosite la interioarele mĂŁrcilor renumite de autoturisme, dar și o paletĂŁ de peste 750 de culori disponibile la comandĂŁ, livrabile ĂŽn 1-2 saptĂŁmâni de la lansarea comenzii culorii necesare interiorului dumneavoastrĂŁ.

Alegerea corespunzĂŁtoare a nuanțelor pieilor și pasiunea pentru cusĂŁtura perfectĂŁ, datĂŁ de ața de cusut durĂŁ din filamente continue cu tenacitate ridicatĂŁ de poliamidĂŁ, ĂŽndeplinesc criterii de performanțĂŁ ridicatĂŁ și reflectĂŁ un aspect final ĂŽntr-o manierĂŁ impresionantĂŁ, acestea fiind scopul și ambiția noastrĂŁ.

LucrĂŁrile se realizeazĂŁ doar ĂŽn ConstanĂža Âşi se executĂŁ pe bazĂŁ de programare telefonicĂŁ. Ne puteți trimite comenzi prin curierat din toatĂŁ Ăžara, la care ne dĂŁm silința sĂŁ le returnĂŁm cât mai curând posibil, pentru a nu creea inconveniente ĂŽn activitatea dumneavoastrĂŁ. Costurile pentru timiterea și primirea pieselor prin curier, sunt suportate de cĂŁtre clienți.

Demontajul Âşi montajul pieselor sau elementelor interioare sunt executate cu profesionalism și pregĂŁtire profesionalĂŁ corespunzĂŁtoare, pe care vi le oferim ĂŽn mod gratuit, fĂŁrĂŁ alte costuri suplimentare, pentru lucrĂŁrile realizate ĂŽn Constanța.

 

Programari la> 0757 077 770

Cum se justifica pretul dublu in comparatie cu 'competitia'?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Multumesc Andrei Arad! Lucrare de nota 10!http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161110/1097c9a1a6ef086f4ea92be491f24381.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20161110/7c9b1e6bf6916c6009a07c00a8af5819.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20161110/244219193d2883fd7a25d0cf214bbd7a.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20161110/abcaff9bbae39ae26eae51932c4684ab.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.