Jump to content

MYX 4


Myx

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

vis la curte , ma gandesc ca nu a mai fost spatiu pentru un garaj , e bun si semi-acoperisul respectiv , o protejeaza de soare , cand ploua cred ca tot ajunge ceva ceva pe masina

 

prea putin spatiu daca il inchid ma inghesui si cu masina si eu pe langa casa . In proiect e sa inchid partea din spate cu rulouri transparente casetate. la mine bate vantul mereu din spate. In principiu astia il pot inchide cum vrei . partea buna e ca le deschizi cand ai nevoie . http://eurotendaparadise.ro/produse/rulouri-plastic-transparent.php

Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

Myx...frumoasa masina si garajul.

Cine ti-a lucrat acolo se vede ca a facut treaba buna. Meserie intr-un cuvant, cum se zice :)

ms . Mai am lucrari cu ei sper sa mai vina ca i-am asasinat , pana nu a iesit perfect nu au plecat , 2 sapt a durat :))) pare simplu dar nu e . Myx cred ca pleaca in cateva luni la vanzare , sper sa bag ceva mai frumos , mai nou in loc .Locul e pregatit :thumbsup: Incoming ....

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Maine schimb si o macara , a cedat cea de la sofer . Si e gata si cozorocul lui Myx , sa nu mai fiarba in soare :)))

Muuuult mai ok cu grilele asa lucioase decat cu negru mat!!! Aceeasi varianta am ales-o si eu (grilele lucioase) si nu imi pare rau, acum nah fiecare cu gustul lui. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.