Jump to content

MYX 4


Myx

Recommended Posts

Liqui Molly, il recomand - e inca made in Germany, eu am pus la ultimul schimb si sunt multumit pana acum, am vrut sa incerc pentru ca m-am saturat de Mobil si Castrol facute peste tot si nestiind ce cumpar mereu, sa stau sa ma gandesc daca este sau nu fake... Edited by mik15
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

salutare..asera ti-am vazut masinuta prin mamaia langa bariera unei parcari....masina arata suuper mai ales cu jantele noigoodjob.gif

 

Bine ca nu a vazut sotia postul asta ca zicea ca am fugit din pat in timp ce dormea si m-am intors dimineata pana in ora 10 cand a fost trezirea generala :LMAO: . Nu eram eu la mamaia :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
da s-a rezolvat cu semeringurile , nu mai consuma deloc ulei , deja era in faza avansata , am 300 km si uleiul e fix la maxim , inainte dupa 250-300 km deja aveam lipsa peste 250 ml . Uleiul e ala de la tine , despre ceL01 vb , edge FST e ll04 si inlocuieste castrol edge sport care nu se mai fabrica. Si o poza cu uzura semeringurilor care erau praf Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

da, e ceva dubios tare cu geometria asta la bmw-uri..

cica problema ar fi din cauza ca nu se pun saculeti cu nisip (Fata-SPate-portbagaj) ca si la reprezentanta, insa mie mi-a facut-o un nebun din prima , sta bine si volanu , nu trage..n-are nici scule smechere..o fi gresit-o nu stiu :) ca locatie undeva prin Aparatorii PAtriei

Edited by gelu_bmw
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.