Jump to content

MYX 4


Myx

Recommended Posts

Imi place volanul, vreau si eu unul la fel pentru a mea:X

da volanul e chiar placut si surprinzator nu are nevoie de reconditionare la piele , vine Myx5 in curand , tot astept sapt viit randul la detailing , momentan i-am schimbat ceva ax la coloana volan , am inteles ca e un consumabil la km aia , luni o inscriu si aia e . Momentan sunt multumit de masina , ma enerveaza ca rontaie dar e normal daca vin de pe benzinare :)))) Caut jante style 124 nu gasesc nimic in stare buna cred ca iau unele si le revopsesc si gata

Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
tot m-am luat cu myx5 si am uitat sa anunt ceva important , masina a primit vopsire integrala si a iesit impecabil . :thumbsup: Am facut pozele astea ca sa se vada ca s-a demontat fiecare cheder si grija la detalii a fost pe masura asteptarilor mele . Edited by Myx
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Iti spun eu rezultatul dupa 12 luni fiindca am vopsit integral in iunie 2012 la Changing. Vopsea impecabila, fara probleme.

 

 

Nu platesti nicio taxa. Iti dau ei o cartela cand iei masina si nu platesti nimic.

Link to comment
Share on other sites

nu mai conteaza asta . Daca e cineva care sa o aprecieze m-as bucura si tot cred ca locul ei e la cineva de pe forum . :thumbsup:

se pare ca locul nu i-a fost pe forum dar noul proprietar probabil ca va aborda forumul pe viitor asa ca tot e bine . Se poate inchide topic . Ramane o amintire frumoasa . :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.