Jump to content

bmw 535d e60


Recommended Posts

offfff ma termina masina asta,, numai ce am terminat de reparat pe ea si am inceput so laud pe aici pe forum ca deja incep alte probleme

deci problema este ca head up display nu mai arata cum trebe nu mai pot sa citesc si se tot intrerupe dar problema mai enervanta e ca nu mai merge cd,, introduc cd inauntru si se aude cum invirte dar nimic parca nu are cd,, daca il bag la dvd functioneaza fara probleme,, ce sa fie oare?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posibil sa ai problema cu lentila, nu mai citeste/nu mai poate citi corect.

Incearca sa o cureti cu un CD special cu periute. Gasesti la orice hypermarket sau magazin dedicat...

 

http://www.staticfaction.com/images/applications_6.jpg

http://www.hi-liteaudiovisual.co.za/images/ski/126.617.jpg

 

Daca nu merge, inseamna ca a cam decedat intregul ansamblu de citire... dar si ala se poate inlocui :D

Link to comment
Share on other sites

Nu te supara pe mine dar...mai stii cate topicuri ai facut ? Frate scapa naibii de masina aia si ai rezolvat toate problemele tale. Eu cred ca masina aia a fost dauna totala...ca altfel nu se explica

pai mai nu te supara dar eu cu ce is de vina ca se tot strica,, de ce crezi ca exista forumul asta? sa desbatem problemele oricare ar fi ele si sa incercam sa le gasim o rezolvare,, daca nu iti convine nu te obliga nimeni sa citesti

 

Posibil sa ai problema cu lentila, nu mai citeste/nu mai poate citi corect.

Incearca sa o cureti cu un CD special cu periute. Gasesti la orice hypermarket sau magazin dedicat...

 

http://www.staticfaction.com/images/applications_6.jpg

http://www.hi-liteaudiovisual.co.za/images/ski/126.617.jpg

 

Daca nu merge, inseamna ca a cam decedat intregul ansamblu de citire... dar si ala se poate inlocui :D

doar ce am incercat sal curat cu cd respectiv dar nimic tot asa

 

Am un prieten cu fier vechi. Cat vrei pe ea? :)

oricat as cere nuti permiti asa ca mai bine duti tu bicicleta la fier vechi

Link to comment
Share on other sites

pai mai nu te supara dar eu cu ce is de vina ca se tot strica,, de ce crezi ca exista forumul asta? sa desbatem problemele oricare ar fi ele si sa incercam sa le gasim o rezolvare,, daca nu iti convine nu te obliga nimeni sa citesti

 

 

doar ce am incercat sal curat cu cd respectiv dar nimic tot asa

 

 

oricat as cere nuti permiti asa ca mai bine duti tu bicicleta la fier vechi

 

Nu vreau sa intru in conflict cu tine lexius dar sunt tare curios cum mama masii ai facut 8 clase ca mai mult nu cred ca ai...ar fi culmea :pardon: Sfatul meu ptr tine : scapa de masina si cu banii de pe ea cumpara-ti un logan ( am auzit ca sunt mai bune ca BMW-urile ) si restul de bani ia-ti niste carti de gramatica. Seara buna in continuare :drinks:

Link to comment
Share on other sites

serios? iti merge CD-ul cand il bagi in navigatie? :)

da merge fara probleme

 

Nu vreau sa intru in conflict cu tine lexius dar sunt tare curios cum mama masii ai facut 8 clase ca mai mult nu cred ca ai...ar fi culmea :pardon: Sfatul meu ptr tine : scapa de masina si cu banii de pe ea cumpara-ti un logan ( am auzit ca sunt mai bune ca BMW-urile ) si restul de bani ia-ti niste carti de gramatica. Seara buna in continuare :drinks:

si eu care ma gandeam la un x6 dar cred ca o sa merg pe audi q7 4.2d mai puternic mai frumos si mai fiabil

 

Super lol. O iei tu Pole? Mai am si io niste piese. Cu cat crezi ca o dam?

pai hai luatio o dau la 12000 cash,,,

Link to comment
Share on other sites

si tu esti din bransa cu lexus

nu din bransa lui! alta bransa! nu o stii? nu ai cultura! t-i se pare normal sa freci omu pt ca nu-i in stare sa scrie corect româneste si mai are si o cãzãturã de masina?el a cistigat banii cum a putut si si-a luat ce masina a putut,ghinionul lui ca a ales prost,iar aici cere sfaturi si pareri nu sponsorizari pt lectii de limba românã. o sa-si q7 si o sa scrie pe forum audi! o sa fii si acolo sa contabilizezi bransele?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.