Jump to content

manual utilizare x3 in romana


cristian2006

Recommended Posts

:blink: ce chestie te-a dat gata din manual de nu o intelegi ? Manual in engleza am eu , dar nu il am scanat pt calculator..pana una alta iti recomand sa folosesti www.google.com , language tools. sa traduci din germana in english.Da-ne si tu mai multe detalii ...ce masina ai , cati km , probleme aparute , daca esti multumit , etc.
Link to comment
Share on other sites

salutare!

ma poate ajuta cineva cu un manual de utilizare in limba romana? al meu este in nemteste si nu inteleg mare lucru.

168029[/snapback]

Eu am primit in engleza, insa am solicitat unul in romana si l-am primit in cateva zile. Cere-l dealer-ului si cred ca o sa iti dea

Link to comment
Share on other sites

OK, in perioada asta de sarbatori o sa incerc sa scanez. Sa imi dai un PM cu o adresa de mail

168523[/snapback]

 

 

As fi ,daca se poate, interesat si eu de manualul in limba romina.Al meu e in engleza si desi a promis ca-mi aduce unul in limba romina , am impresia ca ma cam "duce cu vorba" reprezentantul de vinzari de la Mures...

 

Mersi. :blink:

Link to comment
Share on other sites

As fi ,daca se poate, interesat si eu de manualul in limba romina.Al meu e in engleza si desi a promis ca-mi aduce unul in limba romina , am impresia ca ma cam "duce cu vorba"  reprezentantul de vinzari de la Mures...

 

Mersi. :blink:

168658[/snapback]

 

OK. Sa-mi dai si tu un mail.

Link to comment
Share on other sites

As fi ,daca se poate, interesat si eu de manualul in limba romina.Al meu e in engleza si desi a promis ca-mi aduce unul in limba romina , am impresia ca ma cam "duce cu vorba"  reprezentantul de vinzari de la Mures...

 

Mersi. :blink:

168658[/snapback]

 

EugenD: Vezi ca mosul ti-a pus manualul in limba romana in Inbox.

Cristian2006. Daca imi dai mailul, o sa vorbesc cu Mosul sa-l trimita si la tine :)

Edited by Leusor
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
Salut,

 

Poti sa imi trimiti si mie manualul pe mail? Ti-am dat PM acum cateva zile. Merci mult

 

Cu placere, doar ca nu am nimic in PM. Poti sa-mi mai trimiti inca un mesaj te rog?

 

Salut. Ti-am mai trimis odata. A ajuns?

 

De data asta da, a ajuns. L-am impartit in doua parti, una de 6MB si a doua de 5MB.

Toate bune.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Poti sa imi trimiti si mie manualul pe mail? Ti-am dat PM acum cateva zile. Merci mult

 

Cu placere, doar ca nu am nimic in PM. Poti sa-mi mai trimiti inca un mesaj te rog?

 

Salut. Ti-am mai trimis odata. A ajuns?

 

De data asta da, a ajuns. L-am impartit in doua parti, una de 6MB si a doua de 5MB.

Toate bune.

 

Am primit. Iti multumesc mult.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Salut

 

Se pare ca si eu am aceeasi problema: Nu inteleg un cuvant din manualul meu in limba germana :) ... este adevarat ca are si poze ........ dar .......... nu ajuta prea mult :) .

 

Ma poate ajuta si pe mine cineva?

Am un X3 3.0 sd din 2005

 

PS am sunat la Bavaria si nu au nici macar contracost ........... imi dau in schimb contracost (1300 lei) DVD - ul cu harta Romaniei nu prea completa (ca a mea se termina undeva inainte de Ungaria) .... ma rog ... asta e alta problema

 

 

Andreea

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.