Jump to content

Racheta mea - BMW e46 330 CI COUPE 231 CP


cornelneb

Recommended Posts

Saluare tuturor.Sunt nou pe aici ,azi mi-am facut cont si am zis sa intru sa vad si eu kre e treaba pe aici.de curind am luat un BMW 330 CI COUPE 231 CP (2002) si am sa postez cate foto .masina e full.Problema e ca eu nu ma prea pricep si as ruga pe cei kre au o asemenea masina sa imi lase si mie un nr de tf sau o adresa de id.multumesc anticipat!!!

Am sa postez cateva foto:

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

foarte frumoasa masina ! dar nu e full !

optiuni lipsa la prima vedere :

- monitorizare presiune pneuri

- perdeluta electrica

- rear windows child lock

- plafon negru individual, praguri individual

- footrest si pedale Mpacket

- Mpacket exterior (bari, praguri, eleron)

- reglaj lombar electric

- bluetooth and phone preparation

- oglinzi rabatabil electric (nu-mi dau seama din poze daca ai sau nu dar sunt rare)

 

deci mai ai ce pune pe ea :)

Edited by RobyS
Link to comment
Share on other sites

Are harman kardon, dar tot mai are pana la full :thumbsup:

L.E. acum am vazut ca poza la navi nu e aceeasi. Aia cu harta are alte trimuri. Ati observat?

 

da ai dreptate... m-am uitat la poza aia cu navi care NU e de pe masina lui...si in aia nu e butonu de HK :)

credeam ca schimbat doar grilajele de pe fata de usa si a pus de HK, dar se pare ca are si a pus alta poza cu navi :)

 

 

PS : ce faci cornele ? pui poze de la altii ?

Edited by RobyS
Link to comment
Share on other sites

Guest Pole
nu inteleg ce aveti cu omu asta, o fi pus pozele de pe autovit ca probabil nu a apucat sa-i faca poze :wacko: mai mult ca sigur nici el nu si-a dat seama ca poza aia e de la alta masina.
Link to comment
Share on other sites

foarte frumoasa masina ! dar nu e full !

optiuni lipsa la prima vedere :

- monitorizare presiune pneuri

- perdeluta electrica

- rear windows child lock

- plafon negru individual, praguri individual

- footrest si pedale Mpacket

- Mpacket exterior (bari, praguri, eleron)

- reglaj lombar electric

- bluetooth and phone preparation

- oglinzi rabatabil electric (nu-mi dau seama din poze daca ai sau nu dar sunt rare)

 

deci mai ai ce pune pe ea :)

 

pedalele de ///M nu vin din fabrica, ci doar footrestul, volanul ///M, si nuca.

Link to comment
Share on other sites

nu inteleg ce aveti cu omu asta, o fi pus pozele de pe autovit ca probabil nu a apucat sa-i faca poze :wacko: mai mult ca sigur nici el nu si-a dat seama ca poza aia e de la alta masina.

Eu unul nu am nimic decat m-am amuzat. Mi se pare cel putin "copilaresc" sa nu iti dai seama, in momentul in care iti prezinti masina pe forum, ca unele poze sunt de la alta masina.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.