Jump to content

BMW e36 cabrio M52


Raul46

Recommended Posts

Cateva poze noi, nu stiu de ce , dar tot imi da eroare la altele (si nu au dimensiune mai mare)

 

Am reusit sa mai pun 2 poze. Momentan, are jantele de 17 puse de pe e90", e mai confortabil si mai manevrabila un pic decat cu cele BBS de 18"...

post-4287-0-59075300-1340644608_thumb.jpg

post-4287-0-24509700-1340644657_thumb.jpg

post-4287-0-96186100-1340644907_thumb.jpg

post-4287-0-71281200-1340644972_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Probabil sunt mai usoare astea pe 17.

 

Referitor la cum trage, motorul asta niciodata nu a fost f laudat, dar problema e ca e cabrio, face suta in 10.6 s, aproape ca un 318i.

 

De aici cred ca ai senzatia ca nu trage, mai ales venind de pe o masina mai puternica. Eu as reconditiona si vanos-ul, pe langa ce ai mai facut la masina nu e o investitie mare, stiu ca nu deloc scump kitul de reparatie.

Link to comment
Share on other sites

Probabil sunt mai usoare astea pe 17.

 

Referitor la cum trage, motorul asta niciodata nu a fost f laudat, dar problema e ca e cabrio, face suta in 10.6 s, aproape ca un 318i.

 

De aici cred ca ai senzatia ca nu trage, mai ales venind de pe o masina mai puternica. Eu as reconditiona si vanos-ul, pe langa ce ai mai facut la masina nu e o investitie mare, stiu ca nu deloc scump kitul de reparatie.

 

Sunt mai grele , chiar destul , astea pe 17.. , decat cele BBS pe 18, m-am mirat si eu . Astea sunt orig de pe e90, iar acele de 18 BBS le-am pus pe e90 acum.., pe acela se comporta bine !

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumoasa masina, nu am vazut de mult un e36 asa frumos, sa-l stapanesti sanatos.

Astept sa-l vad prin oras vara asta!

 

Multumesc ! Mai mult seara sunt sanse sa il vezi , ziua nu circul decat rar cu el.. .seara decapotat daca e timp frumos il mai scot la aer.. !:)

 

Nice vert! :thumbsup:. Daca nu ai garaj, poate ii faci rost si de un hardtop pentru toamna - iarna.

 

Am garaj, nici nu ma gandesc sa umblu iarna cu el , toamna punem lacatul la garaj si pana primavara nu iese afara:p .

 

sa o stapanesti sanatos! arata foarte bine goodjob.gif, ce i-as mai pune io sunt niste angels eyes si in rest... este foarte frumoasathumbsup.png

 

Multumesc !! Nu am pus angel eyes, caci vroiam sa fie totul original, nimic diferit fata de ce avea masina initial !:)

 

Arata demential pisicu' tau! Sa-l stapanesti sanatos! :)

 

Multumesc !

Edited by Raul46
Link to comment
Share on other sites

arata ca nou, volanu l-ai schimbat? arata foarte bine

 

 

Am o mica fabrica de volane in oras(Oradea), lucreaza pt Mercedes, Rover etc, si mi-au schimbat acolo pielea , stratul acela de burete etc.. . E lucrat foarte frumos. Acolo am facut si nuca de schimbator, si cotiera.

post-4287-0-42426100-1340876307_thumb.jpg

post-4287-0-09995900-1340876318_thumb.jpg

Edited by Raul46
Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru restaurare.Foarte bine ca ai pastrat linia clasica a masini asa cum a fost ia.Cd-ul se integreaza foarte bine in bord. :goodjob: :goodjob: :goodjob:

 

Da, multumesc ! chiar asta cautam, un cd player, sa mearga cu bordul, nu ma interesau performantele lui. Are lumina portocalie, si aspectul acela negru mat, chiar se potriveste frumos !:)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...

Bravo pt munca depusa.

 

Raul poti sa imi lasi un numar de tel pe privat.\?

 

SI eu sut din oradea si as vrea sa vb cu tine de vopsitor.

 

scuza-ma te rog, nu am mai prea intrat pe club. nr meu este 0745308693 .

suna-ma linistit daca mai ai nevoie si te pot ajuta !

 

ai vandut pisica?

 

 

da da, s-a dat imediat dupa ce am pus anuntul .. .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.