BMWClub: APAN Motors Braila - BMWClub

Jump to content

• 6 Pages +
  • « First
  • 4
  • 5
  • 6
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

APAN Motors Braila

#101 User is offline   Vladdiac 

• Nou venit
  • Pip
  • Group: Members

Posted 02 June 2017 - 10:46

Buna ziua
Imi puteti spune cat ar costa un carlig de remorcare cu tot cu montaj la un F11 din 2012 (DV96150) ?
0

#102 User is offline   CatalinP 

• Pasionat

Posted 21 March 2018 - 12:40

Beneficiat de serviciile APAN Braila de 2 ori in ultima luna. Per total foarte multumit.

In prima instanta, dupa ce am cerut pe email o oferta pentru revizie, a fost singura reprezentanta ce mi-a semnalat faptul ca pentru seria de sasiu a masinii exista o rechemare pentru update de software la proiectoarele din bara fata, dynamic spot lights. Celelalte reprezentante nu au pomenit de acest lucru, desi am specificat seria de sasiu.
Totul a decurs foarte profesionist, si am beneficiat de masina de inlocuire (un X1) pentru cele 3-4 ore cat a durat operatiunea. La final au si spalat masina.

In a doua instanta, am ajuns la APAN pentru reparatia pe RCA-ul celui care mi-a infundat putin aripa spate. Totul a decurs normal, masina a fost gata mai repede decat ora estimata initial, iar pentru zilele cat masina a fost indisponibila am beneficiat de masina de inlocuire prin intermediul Autonom.

Urmeaza revizia, insa o voi efectua in alta reprezentanta, unde am primit o oferta de pret substantial mai mica.

This post has been edited by CatalinP: 21 March 2018 - 12:40

0

#103 User is offline   georgeg 

• Începător

Posted 21 March 2018 - 15:03

Catalin poti detalia unde ai primit oferta de revizie mai buna? Si eu am vazut ca oferta pentru ulei+filtre+manopera la un f10 n47 este cam...prohibitiva.
0

#104 User is offline   CatalinP 

• Pasionat

Posted 21 March 2018 - 15:09

Voi scrie pe topicul respectiv dupa ce o fac. Ai PM.
-1

Share this topic:

• 6 Pages +
  • « First
  • 4
  • 5
  • 6
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users

www.bmwclub.ro trafic.ro