Jump to content

Cumpar Modul Comfort


Recommended Posts

Dupa cum spune si titlul cumpar modul comfort pentru un BMW E46 sedan cu 2 geamuri electrice fara trapa. De preferat din Bucuresti si chiar de la cineva care se pricepe sa il si monteze, decodeze si reinitializeze cheia sau ce mai trebuie facut :)
Link to comment
Share on other sites

Mai bine il repari,te costa 150 ron maxim... eu am cumparat unul sh si facea figuri.

 

Ms de sfat...asa intentionam si eu dar am cautat si nu am gasit pe nimeni care sa se priceapa la asa ceva. Daca stii pe cineva care poate sa ma ajute as fi recunoscator. Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum spune si titlul cumpar modul comfort pentru un BMW E46 sedan cu 2 geamuri electrice fara trapa. De preferat din Bucuresti si chiar de la cineva care se pricepe sa il si monteze, decodeze si reinitializeze cheia sau ce mai trebuie facut :)

am eu la 100 lei cu montaj/demontat inclus

 

0 7 8 5 3 4 6 6 9 0

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.