Jump to content

un urs frumos 335


INTERCEPTOR

Recommended Posts

am fost cu alex sa isi ia masina multicolora de la vopsit:PPsi pe drum am vazut cu coada ochiului un bmwlache frumos si am zis sa il impart cu voi.eu nu il stiam.din ce imi spunea cel care o spala, ca nu este si nu va fi de vanzare are motor de 3500 si mici modificari...........nu a specificat ce si nu cred ca stia nici el.dar va las sa admirati.sa depus ceva munca si ceva bani sa arate asa :blink: bravo lui.si am mai prins ceva ursii la miere
Link to comment
Share on other sites

Sa zicem ca poate aprinde mai usor imaginatia vreunui raufacator ajuns aici cu image google sau altceva..

 

De fapt cred ca asta e si motivul pt care marea majoritate a anunturilor cu poza de pe autovit nu afiseaza numarul in clar

 

Si, in general, cred ca e mai bine sa ai cat mai putine date personale postate pe net (nr de telefon, adresa, numar masina :blink:..)

Link to comment
Share on other sites

sincer nu a fost cu rea intentie.nu stau s aeditez nimic.nu mai pun poze.ca am vre o 150 de bmw de prin oras.nu stau acuma sa le sterg numerele.bien ca nu le am pus pe toate.ma gandeam ca o sa va placa si o sa fie frumos sa mai stim ce bmw mai umbla prin oras.dar daca tu crezi ca io stau sa te vanez pe tine sa vad cum te cheama unde stai si ce faci si sa iti fur si masina GRESESTI,daca prob este mai mare deact cred eu o sa il rog pe romulus sa stearga topicul.
Link to comment
Share on other sites

nu am zis nimic de rea intentie din partea ta, ce sarisi asa?

stiu ca atunci cand s-a discutat despre "E23-ul din zona Obor / Colentina", s-a convenit sa nu apara poze cu masina din motive de securitate..

 

asta e, ideea cu pozele este laudabila dar nu cred ca e buna :blink:

Link to comment
Share on other sites

Nu am inteles ce ai vrut sa zici, dar ceea ce vreau sa spun este ca pe net:

- nu e bine sa iti dai nr. de telefon fix, pt ca se poate afla f. usor adresa (nici la mobile nu e prea greu..)

- acelasi lucru cu numarul de inmatriculare: daca ai un pretenar prin politie (cred ca merge si cu orice amarat de garcea) ai si aflat adresa..

 

Motivele pt care e bine sa fii "invisible" pe The Net sunt destule si pana la urma tine de optiunea fiecaruia..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ce bine ca am intrat si eu mai tarziu, asta ca sa nu mai apuc sa vad pozele... :blink: Poate reusesti interceptor sa stergi numerele de la cateva si sa le postezi, daca vrei pot sa te ajut si eu ... adica mi le dai pe mail, le sterg numerele si le postez pe forum.
Link to comment
Share on other sites

Ideea cu aflatul numarului de telefon ... e simplu de tot sa aflii numarul de telefon al cuiva daca vrei, chiar daca nu iti da foarte multe informatii. Doar prin simpla prezenta. Daca chiar vrei sa te feresti de toata lumea nu sta pe net .. altfel devii paranoic. "Parerea mea"
Link to comment
Share on other sites

INTERCEPTOR si-a luat jucariile si-a plecat. Sunt sigur ca o sa mai intre cu ID-urile prietenilor, dar sa nu-i spuneti ca stiu :)

20522[/snapback]

 

Sau mai simplu ar putea sa isi faca un ID nou :blink:

Totusi, eu credeam ca doar s-a suparat, nu ca si-a strans si jucariile.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
cu mici modificari ar arata bine ... in primul rand ca e prea aproape de sol si se sparge din primele zile, dar asta se rezolva repede, in al doilea rand cred ca e mult mai ieftin decat cel pe care l-am avut, asa ca io zic ca merita :blink: Edited by trueblood
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.