Jump to content

Accident colegul Ciumidel


alex_maniacu_91

Recommended Posts

condoleanĂže familiei Âşi celor rĂŁmaÂşi ĂŽn urmĂŁ.

fie-i Þãrâna uºoarã!

parcã moare un pic din mine când persoane cu care Împãrtãºeºti o pasiune comunã se duc aºa repede dintre noi, persoane pe care câteodatã le cunoºti fãrã sã le cunoºti, persoane tinere, nevinovate.

pentru NIMIC ĂŽn lume nu aÂş vrea sĂŁ fiu ĂŽn locul pĂŁrinĂžilor, a persoanelor iubite, a rudelor, ĂŽn aceste momente de grea ĂŽncercare pentru ei toĂži.

cât de Împotriva naturii este ca pãrinÞii sã-ºi Îngroape copiii.

singurul lucru care, peste un timp, va alina durerea este faptul cĂŁ s-a dus ĂŽntr-un loc unde existĂŁ doar bunĂŁtate, luminĂŁ Âşi ĂŽmpĂŁcare.

Dumnezeu sĂŁ-l ierte Âşi sĂŁ-l odihneascĂŁ!

Link to comment
Share on other sites

Nu pot sa cred. NU POT SA CRED....!

Dumnezeu sa-i odihneasca in pace!

 

Asa de mult nu imi place cand cei din jurul meu, pe care ii cunosti, ii intalnesti, ii stii activi si plini de viata, sau cei pe care nu ii vezi dar spre care ti se indreapta gandurile, deodata....nu mai sunt.

Groaznic, groaznic, groaznic, de un milion de ori GROAZNIC !

Edited by jon doe
Link to comment
Share on other sites

Dumnezeu sa il odihneasca !

 

Din pacate Adi era fratele unui prieten de-al meu (George) si eu m-am blocat cand am auzit teribila veste.

Veneau de pe Transalpina si se grabeau sa se intalneasca cu George care venea de la Valcea.

Viteza prea mare , a supravirat , a luat curba , n-a mai putut sa puna motoru in banda si s-a dus pe contrasens direct acel VW. Nu prea avea ce sa ii faca din pacate.......

Link to comment
Share on other sites

R.I.P. nu l-am cunoscut insa imi pare rau pentru el si mai ales pentru familia lul. la doar 22 de ani am ingropat multe persoane dragi, cel mai greu este pentru cei ce raman in urma. daca am avea 10 autostrazi care sa strabata tara astfel de accidente nu s-ar intampla. :excl:
Link to comment
Share on other sites

Offf... cand am vazut topicul am sperat sa nu fie din asta cu RIP. :mellow:

Nu l-am cunoscut, dar imi pare rau de el! Cand i-am scris ceva pe topicul ala cu upgrade-ul la motor chiar ma gandeam ce periculos e 328-ul si fara upgrade-uri. Offf. Ale naibii motociclete! Te fura sa le dai tare si uite ce se intampla. <_>

 

Mare pacat! Odihneasca-se in pace!

Link to comment
Share on other sites

Bai frate. MI-a ramas un nod in gat... :(

 

Apai mie ca tocmai am luat masa de pranz seara.

 

Cand a plecat dintre noi noname! am fost teleleu o sapt intreaga. Dragilor hai sa fim putin mai atenti si responsabili cu viata noastra sa nu cumva sa mai plecam vreunu din greseala pe lumea cealalta.

 

RIP

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.