Jump to content

Vand costum BMW AirFlow negru, Casca system6 si cizme AirFlow3 NOI


Recommended Posts

Jacket AirFlow man negru masura 52; 72 60 7 715 544

Trousers AirFlow man negru masura 52; 72 60 7 715 592

Cizme AirFlow 3, negru masura 44; 72 60 7 718 764

Casca System 6, alba masura 58/59; 76 31 8 524 748

 

 

 

Geaca si pantalonii se dau impreuna. Sunt noi,in cutie, nefolosite.

 

0765508970 Dan

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
nu conteaza ca nu e inscriptionat, conteaza ca e furat. eu si altii platim impozite ca statul sa-i imbrace, ei vand toalele si baga banii la buzunar. asta e mic copil fata e ce vad pe la tv ca mai fac politistii in timpul liber - jafuri, omoruri...de-astea.
Link to comment
Share on other sites

nu conteaza ca nu e inscriptionat, conteaza ca e furat. eu si altii platim impozite ca statul sa-i imbrace, ei vand toalele si baga banii la buzunar. asta e mic copil fata e ce vad pe la tv ca mai fac politistii in timpul liber - jafuri, omoruri...de-astea.

 

deci ce zici tu e ca beyou ar fi de fapt un politist care-si vinde costumul primit de la serviciu? PAi nu inteleg , nu il intreaba aia unde e costumul dupa ?

Link to comment
Share on other sites

deci ce zici tu e ca beyou ar fi de fapt un politist care-si vinde costumul primit de la serviciu? PAi nu inteleg , nu il intreaba aia unde e costumul dupa ?

nu stiu daca el sau cine stie cine altcineva dar pun pariu pe cat vreti ca e furat de la politie. probabil nu il intreaba, ei au norma de hrana, de haine...etc..ca la armata. din toate timpurile mai vindeau una-alta. asta nu inseamna ca obiectele le apartin, sunt ale statului, iar ei daca le vand e caz penal.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

frate am mancat piftii si carnati. nu stiu sa aiba efect halucinogen. astea sunt de la politie 1000%.

mai verifica o data ce ai mancat, si daca nu iese la calcule, vezi si ce ai baut...

 

produsele nu fac parte din echipamentul de la Politia Rutiera, crede-ma ! :nea:

 

baietii aia au alte "toale" pe ei, nu de la BMW... poate casca sa fie similara, dar nu vad sa aiba sistem de comunicatie integrat

 

asa ca mai usor cu acuzatiile si afirmatiile nefondate, bazate pe supozitii intemeiate pe carnati si piftii... :excl:

Link to comment
Share on other sites

mai verifica o data ce ai mancat, si daca nu iese la calcule, vezi si ce ai baut...

 

produsele nu fac parte din echipamentul de la Politia Rutiera, crede-ma ! :nea:

 

baietii aia au alte "toale" pe ei, nu de la BMW... poate casca sa fie similara, dar nu vad sa aiba sistem de comunicatie integrat

 

asa ca mai usor cu acuzatiile si afirmatiile nefondate, bazate pe supozitii intemeiate pe carnati si piftii... :excl:

 

gresesti, sunt exact astea, am si eu la fel. sistemul de comunicatie in casca se adauga ulterior, si din ala am la fel.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.