Jump to content

Vand BMW 330 I COUPE 2001 \231 CP


cornelneb

Recommended Posts

wow la ce preturi s-a ajuns , 330ci , steptronic , navi mare , volan M cu comenzi , scaune sport de piele , climatronic , trapa etc la 4500 euro , in cazul in care masina nu are +300.000km pretul este incredibil Edited by Acero99
Link to comment
Share on other sites

schimbi cu un e36 325ia coupe, gri + diferenta aproximativ 2500E ? Masina de complet stock...tapiterie piele .. ac manual..scaune incalzite. Stare ..trebuie sa o conduci sa iti dai seama :p. 2 seturi de jante iarna 15/vara 17 ds2-uri. Inmatriculata in ro.

 

P.S: stiu, si pe mine ma streseaza schimburile, dar pentru mine ar fi o evolutie fireasca :) in marca.

Link to comment
Share on other sites

Trebuie sa luati in considerare ca din 1 Ianuarie 2013 impozitul la aceasta masina va fi 2500 de lei pe an.

Toate taxele, amenzile si impozitele vor creste cu 16% .

 

Pacat de tara, ca masina merita fiecare banut.

Link to comment
Share on other sites

schimbi cu un e36 325ia coupe, gri + diferenta aproximativ 2500E ? Masina de complet stock...tapiterie piele .. ac manual..scaune incalzite. Stare ..trebuie sa o conduci sa iti dai seama :p. 2 seturi de jante iarna 15/vara 17 ds2-uri. Inmatriculata in ro.

 

P.S: stiu, si pe mine ma streseaza schimburile, dar pentru mine ar fi o evolutie fireasca :) in marca.

 

Oricum eu am pus-o super ieftin .Daca dai 3500 diferenta si masina ta arata si merge bine cred ca batem palma .

 

Trebuie sa luati in considerare ca din 1 Ianuarie 2013 impozitul la aceasta masina va fi 2500 de lei pe an.

Toate taxele, amenzile si impozitele vor creste cu 16% .

 

Pacat de tara, ca masina merita fiecare banut.

Pai dc crezi ca am pus-o la 4500?eu zic ca e un pret bun .

Link to comment
Share on other sites

Nu e vorba de avut, e problema ca-s bani aruncati.

 

Impozitul auto ramane neschimbat ... In alta ordine de idei, frumoasa masina, bafta la vanzare!

 

Mare dreptate ai avut :) am sarit pe langa text.

Edited by dooh
Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Inteleg ca ai nevoie de bani dar nu te-ar interesa schimb cu E39 525d din 2001?

 

Poate l-ai da mai repede avand in vedere ca are impozitul la jumate si e diesel.

 

Nu tin neaparat sa vand masina dar ma mai apuca cateodata dorul de cutie automata.

 

Daca doresti mai multe poze imi poti lasa o adresa de e-mail.

 

 

http://imageshack.us/a/img607/3218/img1017ev.jpg

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Inteleg ca ai nevoie de bani dar nu te-ar interesa schimb cu E39 525d din 2001?

 

Poate l-ai da mai repede avand in vedere ca are impozitul la jumate si e diesel.

 

Nu tin neaparat sa vand masina dar ma mai apuca cateodata dorul de cutie automata.

 

Daca doresti mai multe poze imi poti lasa o adresa de e-mail.

 

 

http://imageshack.us/a/img607/3218/img1017ev.jpg

 

Masina arata bine nu pot sa zic dar eu am pus-o in 4500 ca sa o dau mai repede .accept si variante dar cu diferenta de cel putin 2500

Link to comment
Share on other sites

Cornele ne-ai mai spus asta, las-o mai moale cu comment-urile si multumirile pe topic ca mai sunt si alte anunturi care ar vrea sa fie vazute, nu doar al tau. Mai ai si alte site-uri daca vrei sa ai anuntul sus tot timpul! La urmatoarea abatere, 10 zile va fi inchis!
Link to comment
Share on other sites

Cornele ne-ai mai spus asta, las-o mai moale cu comment-urile si multumirile pe topic ca mai sunt si alte anunturi care ar vrea sa fie vazute, nu doar al tau. Mai ai si alte site-uri daca vrei sa ai anuntul sus tot timpul! La urmatoarea abatere, 10 zile va fi inchis!

 

Sincer nu a fost cu intentie dar daca au comentat trebuia sa raspund !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.