Jump to content

Vind E36 320i GPL


p_automania

Recommended Posts

Vind E36 320i din an 91 inscrisa pe BG.

Auto se prezinata bine, nu are rugina si functioneaza bine.

Dotari: aer conditionat, trapa electrica, geamuri electrice, cotiera, volan M, interior piele negru, perdeluta spate, si de curand am montat si instalatie Gpl secventiala pt 6 pistoane, jante pe 17, cauciucuri aproape noi.

 

Pret 1900 euro discutabil

Tel 0761 718 816 Pavel

Revin cu poze dupa ce spal pisica.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nu pot pune poze, cred ca sunt rezolutie prea mare, sau nu stiu de ce nu pot sa le atasez, dar pot trimite daca sunteti interesati, iar in privinta starii masinii si din ce e facuta, pot satisface dorinta fiecaruia dintre doritori, sa merg cu ea la verificat la orice service.

 

Multumesc, si astept sfaturi cum sa pot urca pozele aici.

Edited by p_automania
Link to comment
Share on other sites

vezi ca ai voie un up la 7 zile doar

 

PS: niciodata nu am inteles tehnica asta samsareasca : scad pretul pana luni, care e motivul? adica dupa 2 saptamani ridici din nou pretul si nu o mai dai in 6000 doar in 6500? lol pai crezi ca cineva pune botul la gainarii din astea?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

vezi ca ai voie un up la 7 zile doar

 

PS: niciodata nu am inteles tehnica asta samsareasca : scad pretul pana luni, care e motivul? adica dupa 2 saptamani ridici din nou pretul si nu o mai dai in 6000 doar in 6500? lol pai crezi ca cineva pune botul la gainarii din astea?

 

Vezi ca nu e Up ca am scazut pretul si e treaba mea ce fac sau cum pun problema vanzarii, nu ti-am cerut parerea, esti unul care nu are ce face? ai cumva si ochelarii? esti cumva un tocilar?

 

PS. ma cunosti de undeva sa ma faci samsar?

 

Daca esti admin nu inseamna ca ai dreptul sa jignesti, pe viitor rezuma-te doar la regulile site-ului

Edited by p_automania
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.