Jump to content

Calendar BMWClub


michael

Recommended Posts

Este realizat in totalitate “in house” prin efortul depus de catre cativa din membrii BMW Club Cluj-Napoca.

 

Calendar de perete marime 32x47cm - pret 40 lei

 

Calendar de birou marime 14.7x10.5cm - pret 15 lei

 

 

 

Anul acesta se dau si premii (prin tragere la sorti) pentru cei care isi doresc un astfel de calendar.

Ele constau in produse de intretinere pentru masina si sunt urmatoarele:

 

1 bucata argila cu solutie de lubrifiere (200gr.)

1 ceara lichida

1 sampon auto

1 ceara jante

1 solutie curatit jante

1 all cleaner

1 dresing plastic

1 dressing cauciucuri

1 engine cleaner

1 solutie de spalat geamurile

1 sprituitor kwazar de 0,5 litrii cu dubla actiune

3 lavete microfibra de dimensiuni diferite

 

Solutiile sunt de 16oz(473ml), doar ceara pentru jante este de 100 grame.

Produsele poarta marca VICONT.

 

Comenzile pentru calendar se vor strange pana in data de 20 ianuarie iar tragerea la sorti a premiilor va avea loc la inceputul lunii februarie.

 

Cei care doresc sunt rugati sa imi trimita numele si adresele intregi. Modalitatea de livrare ar fi doar prin curier pentru ca prin posta e riscant in sensul deteriorarii lor. Daca vor fi mai multi doritori dintr-un oras voi putea trimite doar la 1 adresa pentru a iesi mai ieftin ca si costuri.

 

http://img827.imageshack.us/img827/9871/prezentarecalendar2013.jpg

Edited by michael
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

calendare de birou, ca cele de anul trecut, nu mai poti sa faci?

 

Am adaugat si cel de birou iar la cel de perete pretul a scazut la 40 lei. Am primit comenzi peste minimul necesar de bucati in consecinta si pretul l-am adaptat.

Edited by michael
Link to comment
Share on other sites

Pai deci faci si din alea de birou, pana la urma? Eu as vrea 2, adi_fox vrea si el 1... :rolleyes: Poate se mai strang doritori... :popcorn:

 

Fac dar e acelasi cu fetili doar ca mai mic...vrei asa?

 

 

salut,

 

 

vreau si eu cate unu din fiecare,iti las adresa pe pm,

 

mersi

 

Ok, astept PM.

Link to comment
Share on other sites

Mda...trebuia sa fi din nou gigi contra...bani nu fac chiar deloc la cata cheltuiala am avut cu sesiunile foto. E un fetish al meu. Multumit? De fapt putin imi pasa daca esti sau nu. Cine vrea bine cine nu iarasi bine. Nu e obligat nimeni sa cumpere.

 

Iar clubul ca exista sau nu e ceva ce ma depaseste si ma intereseaza mai putin.

Link to comment
Share on other sites

eu zic ca vindeai mult mai multe bucati daca il faceai ca un calendar normal , gen :

 

http://tarheelbmw.org/s/cc_images/cache_2919245604.png?t=1262288130

 

asta al tau cu poze mari si calendarul in sine mic,arata mai mult ca si un calendar de reclama foarte impractic

 

daca era un calendar normal luam si eu, mai puteam nota una alta pe el, pe asta nu poti

 

asa ceva cum ai tu mi-as lua doar daca as avea un magazin de piese, un service , dar probabil astia care detin asa ceva primesc pe gratis de la diverse firme

Link to comment
Share on other sites

ma refer la cel de perete, eu tot timpul mai notez una alta pe el, eu asta vad intr-un calendar o chestie practica care ma ajuta la ceva, nu-l tin pe post de tablou

 

cum am mai spus daca as avea un magazin sau ceva in care mi se plimba clienti , da atunci as pune un ditamai calendarul ca al tau, asa de marketing sa le aduc aminte de ce sunt acolo :p

 

poate la anul faci unul normal(din puntul meu de vedere :D ) :)

Link to comment
Share on other sites

Mda...trebuia sa fi din nou gigi contra...bani nu fac chiar deloc la cata cheltuiala am avut cu sesiunile foto. E un fetish al meu. Multumit? De fapt putin imi pasa daca esti sau nu. Cine vrea bine cine nu iarasi bine. Nu e obligat nimeni sa cumpere.

 

Iar clubul ca exista sau nu e ceva ce ma depaseste si ma intereseaza mai putin.

 

Pai fii atent, ca numai o singura data iti spun.

 

Ori scrii pe toate pozele "BMW CLUB CLUJ NAPOCA", in ideea ca poate o exista un club legal cu denumirea asta, si dupa cum chiar tu spui este facut cu efortul celor din Cluj.

 

Ori topicul asta si tot efortul tau dispare. Sunt foarte multi care au donat pentru BMWclub Romania si care si-au luat teapa, a venit adminul si a zis ca nu este clublul lui si banii donati nu sunt la el. Vrei sa il intrebam pe Pole un pic cum sta treaba?

 

Sau ai si varianta trei, donezi banii alora care s-au intepat. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.