Jump to content

Discutii despre BMW 320i Tuning Crem Perlat


jaffar

Recommended Posts

trecand peste aspectul exterior. intrebarea mea ar fi: la ce foloseste acest obiect ? se poate inmatricula, sau are doar menirea de a creste nivelul de adrenalina al celui care ar avea indrazneala de a-l scoate pe drum ?

sau doar caroseria este de vanzare ?

poti spune ceva si despre matze ? este ceva sub capota ?

Link to comment
Share on other sites

O gramada de jmecheri sunteti toti..care cica aveti masini tunate...daca asta inseamna ptr voi masinile de serie..bv voua! daca nu..gura mica!

18923[/snapback]

Stai linistit ca nimeni nu a zis ca are masini tunate,si de ce am fi noi jmecheri?Baietii si-au dat cu parerea despre masina si nimic mai mult.Sincer sa fiu mie nu imi place eleronul iar aripile spate sunt cam ciudate.Dar asta e parerea mea si nu cred ca ar trebui sa te superi pe mine sau pe altii daca ne spunem parerea.

Link to comment
Share on other sites

daca vroiam pareri postam la masini tunate ..nu la bazar..

Cat despre ce este sub capota..motor de 2000cmc care functioneaza perfect...aceasta "caroserie" este functionabila complet..cat despre inmatriculare..daca ai acte poate reusesti sa o omologhezi..la mine in neamt nu ne lasa astia sa facem nik..ca cica nu se poate..poate ptr cineva cu mai multi bani si pile e usor!

Bafta Mare!

PS: Raman inca uimit cat de dispretuitori puteti fi si ce replici puteti avea!Se pare ca nu am nimerit pe forumul care trebuia!cred ca o sa ma duc pe www.trabantclub.ro!

Link to comment
Share on other sites

daca vroiam pareri postam la masini tunate ..nu la bazar..

Cat despre ce este sub capota..motor de 2000cmc care functioneaza perfect...aceasta "caroserie" este functionabila complet..cat despre inmatriculare..daca ai acte poate reusesti sa o omologhezi..la mine in neamt nu ne lasa astia sa facem nik..ca cica nu se poate..poate ptr cineva cu mai multi bani si pile e usor!

Bafta Mare!

PS: Raman inca uimit cat de dispretuitori puteti fi si ce replici puteti avea!Se pare ca nu am nimerit pe forumul care trebuia!cred ca o sa ma duc pe www.trabantclub.ro!

18926[/snapback]

 

 

mai, draga concetatene. eu am inteles ca ai muncit mult ca sa obtii rezultatul final. poate daca era pe negru si fara desene efectul ar fi fost mai puternic asupra mea. oamenii astia rai de aici nu au nimic personal cu tine. asa sunt ei, mai muscatori. cine stie sa fenteze elegant, ramane in picioare, cine nu, se supara si pleaca.

uite, mai am o intrebare: stii cam la ce greutate a ajuns acum caroseria?

a, si inca: motorul este m20, motronic, fara alte modificari?

Link to comment
Share on other sites

doar ne-am dat cu parerea....nu intelege gresit....este de admirat ce ai facut la masina, mai ales ca ai facut cu mana ta si ai facut din pasiune, dar fiecare are parerea lui despre un anumit lucru si cu asta inchei. Bafta la vanzare... :blink:
Link to comment
Share on other sites

mai bine mutam discutia in alta parte, ca stricam bisnisul aici. Eu atat vroiam sa spun: pacat de restul masinii, motor, ca par in regula. Designul nu-mi place si asta e doar o parere personala.

Singurul rost al lui e cel practic - stabilitate marita. Ai marit ecartul rotilor (flanse roti) sau aripile sunt umflate la misto? Din poze vad ca e marit.

Link to comment
Share on other sites

WA! Da voi sunteti nebuni? Aici e sectiunea de Mica Publicitate nu de Comentarii!

Si nu m-am laudat pe nicaeri ca masina e inmatriculata...si da a fost facuta de "dragul artei" !

SUNTETI TOTI OFFTOPIC! NU ESTE NICI UN MODERATOR PE AICI>>???

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.