Jump to content

~~~Probabil cel mai cochet Service " mini showroom " Specializat BMW~~~


alex.teile

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Salut,

 

vreau sa trec sambata pe la voi,am de schimbat 2 anvelope pe spate-sper ca aveti aparat?(le-am pus prea mari si nu a mai stiut cutia de transmisie ce sa faca :) ) si sa imi remufati mufa de 4x4,mi-au scoso cei de la apan motors sa pot aduce masina in bucuresti de la braila

astept un PM de la voi

 

seara buna :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

vreau sa trec sambata pe la voi,am de schimbat 2 anvelope pe spate-sper ca aveti aparat?(le-am pus prea mari si nu a mai stiut cutia de transmisie ce sa faca :) ) si sa imi remufati mufa de 4x4,mi-au scoso cei de la apan motors sa pot aduce masina in bucuresti de la braila

astept un PM de la voi

 

seara buna :thumbsup:

 

mii de multumiri ptr ajutor :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Salut,

 

Am un bmw e90 benzina caruia trebuie sa-i schimb pompa de vacuum, poti te rog sa-mi faci o oferta cu tot cu piesa? Seria e VG35101. Imi trebuie neaparat pana duminica sa fie montata, pentru ca luni plec din tara.

 

Mersi

 

 

As vrea o oferta si pentru filtrul de benzina (16147163296)

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Am un bmw e90 benzina caruia trebuie sa-i schimb pompa de vacuum, poti te rog sa-mi faci o oferta cu tot cu piesa? Seria e VG35101. Imi trebuie neaparat pana duminica sa fie montata, pentru ca luni plec din tara.

 

Mersi

Daca ai nevoie urgent, pune mana pe telefon si suna, nu astepta raspuns aici :) poate omul nu are timp sa iti raspunda rapid

Link to comment
Share on other sites

Nu ma mai grabesc, pentru ca am ajuns la concluzia ca nu se poate aduce asa repede.

 

Pompa de vacuum nu o mai schimb, dar nu stiu ce sa fac cu filtrul de benzina. Ce imi recomandati? Ati mai schimbat la un e90 cu motorul asta (n43)?

Edited by amilo123
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Buna ziua,

Peste cateva zile va trebui sa montez pe masina o noua cutie de viteze automata, second hand, Steptronic(GA6HP19Z) si sunt interesat de serviciile dumneavoasta. As vrea sa stiu cam cat m-ar costa montaju noii cutii de viteze pe masina + eventuala resoftare a cutiei. Masina este un E90 325i 2006, VIN PS54572.

Multumesc anticipat.

Edited by Ionuț_Cosmin
Link to comment
Share on other sites

Prima intrare in service aici pt montaj role , curele , fulie , sentiment placut de siguranta si oameni care stiu ce fac tocmai din prisma experientei dedicata BMW . Nici o bajbaiala , mers la sigur , solutii pertinente ,servicii fairplay . De revenit! :thumbsup:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.