Jump to content

F30 328i xDrive


FRE

Recommended Posts

Multumesc inca o data celor care m-au felicitat :drinks: nu am fost prea activ pe forum in ultimul timp.

In data de 30 am ” implinit ” 30.000 km,masina merge ca in prima zi si ma bucur in continuare de tot ce imi ofera ; cadou o sa ii fac o sesiune de infrumusetare,weekendul asta, la colegul Acero,apoi si o sesiune foto ( tot la el :flowers: ).

post-60284-0-85985800-1404366004_thumb.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Multa sanatate noului venit in familie! :frantics:

Multumesc :drinks:

@Myx,inca nu pisu in BMW :LMAO:

Azi am fost la Acero pentru detailing,dupa o zi de munca si produse de calitate masina arata superb ( intoarce capete la propriu :shifty: ) . Pozele mai tarziu.....se ocupa " prestatorul " ( multumesc inca o data Ace :drinks: )

Link to comment
Share on other sites

Dabia astept sa vad poze si cu masina mea la sf lunii.. :frantics:

Fre, nu ca ar fi aratat naspa masina inainte, dar cand o vezi cum arata dupa o "atentie" de la Alex parca iti vine sa o bagi intr-un garaj si sa o lasi acolo :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.