Jump to content

BMW M4


BMW_manic

Recommended Posts

Fiind un topic dedicat M4,pun si eu o poza de azi............

 

Mda... fi-ti-ar poza de ras, acum mi-ai dat mancarimi in talpa sa incerc si eu sa vad unde imi intra limitarea, revin cat de curand cu o poza si eu. :) Cea din poza se pare ca nu mai avea limitare, corect?

Edited by RedCap
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 years later...

Buna . Sunt utilizator nou si bine v-am gasit.Daca intrrbarea mea nu isi are locul aici rog admin sa o mute la locul potrivit dar e singur topic gasit in care se discuta despre M4 . Si acuma intrebarea : doresc sa achizitionez un M4 nou ( 2018) de la un dealer din Romania. Am tot studiat pe forumuri si lumea se plangea de fel de fel de probleme. As dori sa stiu daca M4 are intr-adevar ceva probleme “congenitale “ sau nu are mai multe probleme decat orice alta masina si cei care se plangeau pur si simplu au avut ghinion?

Multumesc pt raspuns si Sarbatori Fericite !

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

mai greu ...cu cuvintele, ai avut doua probleme cu el ? la bujii si la injectoare? ai facut cu el* 60.000 km si acum ai model 2017 si e mare schimbare* fata cel de 2016? de ce?

 

o data ma lasat pe drum langa sibiu pe autostrada pur si simplu motoru a intrat in modu ala emergenty sau cum sa zice la iel, si mergeam linistit...de la bmw au scimbat bujiile mi sa pare , si o data tot in bucuresti dadea intreruperi la aceleratie tot scimbat pe garantie piese rest nico problema pe 60k km acum la 2017 am competition la 2016 nu aveam ca cant am comandat inca nu era , e scimbare mare la diferential adica numai are probleme asa de mare la aceleratie.. are tractiune mult mai buna acum

  • Like 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

o data ma lasat pe drum langa sibiu pe autostrada pur si simplu motoru a intrat in modu ala emergenty sau cum sa zice la iel, si mergeam linistit...de la bmw au scimbat bujiile mi sa pare , si o data tot in bucuresti dadea intreruperi la aceleratie tot scimbat pe garantie piese rest nico problema pe 60k km acum la 2017 am competition la 2016 nu aveam ca cant am comandat inca nu era , e scimbare mare la diferential adica numai are probleme asa de mare la aceleratie.. are tractiune mult mai buna acum

 

 

Romania, tara tuturor posibilitatilor....

 

 

 

 

  • Like 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Degeaba lasa feedback aici daca nu are credibilitate...scrie intro romana stricata ca i s a defectat de 2 ori masina...o data la Sibiu si o data la Bucuresti...si asta o scrie pe un forum din Ro. De ce s ar apuca un slovac sa faca toate astea? De ce nu i s a stricat masina deloc in slovacia ci numai in Ro? De asta zic ca nu are credibilitate. Plus ca google translate nu cred ca traduce cu iel in loc de el si altele...
  • Like 1
  • Downvote 11
Link to comment
Share on other sites

Aia nu inseamna ca te-a lasat in drum...pana a lasa in drum la a intra in limp mode si a intrerupe in accelerare mai este foarte multa distanta...Tot nu a inteles nimeni cred ce probleme ai avut la el, ai spus mai sus bujii si injectoare? Stii ce s-a schimbat in garantie?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.